Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 186 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Kieliszki zestaw Rocks
2 szt., 210 ml, do szampana
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Playmobil
Kilim dziecięcy Lorea Boy
Wysokość 36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Satin Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, satynowa, strukturalna, kremowa, 220x230 cm
Dostawa od 04.11.2026
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa zewnętrzna Marioneta
W kolorze terakoty, plastikowa, LED, przenośna, solarna, IP44, ø18x31,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ oświetlenia (2)
Trio
Lampa zewnętrzna Hoosic
Brązowa, aluminiowa, IP44, 12x8,5x33 cm
(3)
Dostawa od 03.11.2026
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Botany 2 Lightweight
Lniany, kwiecisty, 40x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw prysznicowy Hydro
Ze słuchawką prysznicową, plastikowy, w kolorze matowego srebra, 70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Spa
Bez wiercenia, bambusowa, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(170)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wazon Nuki
Z żywicy polimerowej, różowy, ø 6,5 cm, wysokość 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Iani
Szklana, ø 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Splendor
Ø 23 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, szary, 1,8 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Dzbanek termos Crown
920 ml, turkusowy
(1)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra
(78)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
5 szt.
(38)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
31,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vac And Roll
6 szt.
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
26,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Cool Retro Cuadrado
Ścienny, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Esencia Dome
Ścienny, ø 30 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Easy Squeez-e
Plastikowy, biały, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(66)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Oval
2 szt., 300 ml, szklany, w naturalnym kolorze
(111)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Sztućce Frea
Dla 1 osoby, 4 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(35)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(204)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Plastikowa, LED, na baterie, 13x10x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Luka
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, żółty, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
29 x 16 cm, metal
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Simple Arch
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(87)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Travertine
Kamienny, beżowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Vorno
37,5 x 46 cm, plastikowa, biała
(12)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Półka na wannę Tower
Regulowana, plastikowa, biała, 58 - 75 cm
(50)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Hård
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x10x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Ręcznik kąpielowy Reversible Stripe
Frotte, bawełniany, w paski, biały/niebieski, 90x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
JUNA
Ręcznik kąpielowy Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, geometryczny/w kratkę, biały/niebieski, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Rotho
Kosze na śmieci zestaw Twist
3 szt., do segregacji odpadów, z plastiku z recyklingu, czarne, 3x25 l
(140)
W magazynie
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Lulo
Tekstylna, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Stolnica
49,5x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Illustrated Vase
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Leila
Metalowa, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na telefon komórkowy Tower
Metalowy, 10x13 cm, wysokość 2 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Diagonal
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w paski, miętowy, 70x133 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Üçgen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Numa
32x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy/w kolorze złota, ø 100 cm
(6)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
201
202
203
...
419
Załaduj więcej