Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 243 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Uchwyt na suszarkę do włosów Film Hook
Ścienny, metalowy, czarny, 8x13 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Scuba Diver
Do wanny, 36x71 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spirella
Dziecięca mata antypoślizgowa Fairy Tale
Pod prysznic, 55x55 cm
Dostawa od 14.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(20)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Polarchic
Termiczna, aksamitna, kremowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 9 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Nilos
Metalowa, 10x24 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Taca dekoracyjna Noelle Christmas Tree
Metalowa, 24x23 cm
Dostawa od 13.11.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki Dara
Metalowy, w kolorze srebra, 50x26 cm, wysokość 87 cm
(132)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Mandala Tiles
Z nadrukiem, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Black Poppy
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Mountains
29x41 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Woman Face
29x41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Bovino
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra, 90 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Płyta grillowa Grande
Z aluminium, 43x27 cm, wysokość 4 cm
(12)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Płyta solna do grillowania Himalayan
Solna, 23x23 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Watercolour
2 szt., ze szkła hartowanego, abstrakcyjny wzór, 52x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Waffle
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Curly Wooly
Polarowy, szary, 180x220 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Patrizia
1,2 l, ceramiczny, zielony
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, zielony, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Abstract Faces
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Etażerka Mango
Drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Coral
Z żywicy polimerowej, 13x12 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wkładka do krzesełka do karmienia Nuun
Beżowa
Dostawa od 14.12.2026
135 zł
z kodem
158,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec Falconera
76 cm, beżowy
W magazynie
135 zł
z kodem
158,66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Crepuscule
Zaciemniająca, brązowa, 140x260 cm
(1)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
199
200
201
...
420
Załaduj więcej