Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 313 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Ramka Loft
30x24 cm, ścienna, metalowa, w kolorze złota
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Budka Magic Cat Stripe
Dla kotów, niebieska, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
200x200 cm
(10)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Meri Meri
Piniata Rainbow
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Taca Artisan
25x41 cm, porcelanowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Zilverstad
Pozytywka Unicorn
Dziecięca, 17x13 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Country road in Provence by night – Vincent van Gogh
45x60 cm, - reprodukcja, na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Chodnik Cook & Clean
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 50x150 cm
(56)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, szary, ø 140 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Roda
Szary, aluminiowy, ø10x12 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczne drzewko oliwne
22,5x36,5 cm, wysokość 61 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Tunel Fluffy
Tekstylny, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Różowa, metalowa, nośność 5 kg
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Stołek Cherish
Sztaplowany, plastikowy, zielony, wysokość 47 cm, nośność 150 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
HIP
Ręcznik plażowy Abhita
Bawełniany, kwiecisty, zielony, 100x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Santana
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Octavia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Zephyr
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Copenhagen City Church
Biała, z wosku, LED, na baterie, sterowana pilotem, 18x10x20 cm
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
3 szt., białe, 31x23x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Natacha
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, biała/beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, biały, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Marshmallow
Ceramiczny, biały/różowy, ø 13,5 cm, wysokość 23 cm
Dostawa od 26.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
750 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Vorno
Wolnoopadająca, 37,5 x 46 cm, plastikowa, czarna
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Stojak na wino Black
Drewniany/metalowy, liczba butelek 6
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 5+ lat
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, w kolorze kości słoniowej, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Shine
Kamionkowa, w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 29.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Podkładka do przewijania Roba style
Zielona, 75x85 cm
(5)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Wazon Reel
Ręcznie wykonany, metalowy, w kolorze złota, 13,5x13,5 cm, wysokość 31,5 cm
(1)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Nóż Trino
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Pamiętnik niemowlęcy One Step at a Time: A Book About the First Time in My Life
64 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Printworks
Pamiętnik niemowlęcy Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Podkładka do przewijania Lierre/Almond
Jasnoróżowa/kremowa, 70x44 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 500 ml/1 l/2 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Hearts
Dwuosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, różowa, flanelowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Ranya
2 szt., 375 ml, kamionkowe, różowe/kremowe
Dostawa od 29.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Szlafrok Cappa
W rozmiarze L, bawełniany, różowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki
3 szt., 1 l/1,3 l/1,7 l, na żywność/na makaron, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 360 ml
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko IronHub
Plastikowy, beżowy, 13x36,5 cm, wysokość 31,5 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Regał na buty Paris
Metalowy, wiszący, w kolorze srebra, liczba par butów 18 , szerokość 59 cm, wysokość 151 cm, głębokość 14 cm
(168)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Nexio
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(2)
Dostawa od 27.10.2026
180 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
179
180
181
...
418
Załaduj więcej