Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 745 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Colorful
Metalowa, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Flair Rugs
Chodnik Leela
Tkany ręcznie, bawełniany, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 60x200 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zasłona Festive Car
Z satyny bawełnianej, z nadrukiem, biała, 110x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zasłona Toadstools
Z satyny bawełnianej, z nadrukiem, biała, 110x250 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Butter Kings
Zasłona Santa Likes Mistletoe
Z satyny bawełnianej, z nadrukiem, biała/zielona, 110x250 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Light & Living
Wazon Carima
Szklany, brązowy/beżowy, ø 22 cm, wysokość 33,5 cm
Dostawa od 04.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Regał
Bambusowy, powłoka: malowanie proszkowe, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 70 cm, głębokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania All In
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 90x43 cm, wysokość 169 cm
(135)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Dywan Spilled Gold
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary/w kolorze złota, 120x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bobo
W naturalnym kolorze, bambusowa, LED, do kontaktu, 32x6,5x33 cm
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Półka
Z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 12 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Crazy Unicorn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 120 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Ulubione
Wenko
Regał łazienkowy Yago
Szary, szerokość 40 cm, wysokość 74 cm, głębokość 30 cm
(35)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Wazon Lunar
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 20 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Traxory
Taca Paisios
40x30 cm, do serwowania
(89)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Bamby
6 szt., frotte, z mieszanki bambusa, ciemnobrązowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rojaplast
Podwyższona grządka
Metalowa, 120x90 cm, wysokość 30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
284,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Mirta
40x58 cm, 3D
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284,66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Rin
Metalowy, biały, 16x31 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
slip
Opaska na oczy Charcoal
Jedwabna, ciemnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Stag
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, z nadrukiem
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 30x30 cm, wysokość 150 cm
Dostawa od 29.10.2026
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Patera na ciasto Jolly
Kamionkowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Espiga
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Deska Marble
Do serwowania, marmurowa, 38 x 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bawełny organicznej, w paski, beżowy/kremowy, 140x200 cm
W magazynie
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
W kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 60,5 cm, 54 l
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 154 cm, głębokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Bridgerton Regal Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 265x300 cm
(13)
Dostawa od 15.10.2026
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (5)
Premium
Rosendahl
Dzbanek termos Stay Warm
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vitaus
Chodnik Tierra
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x300 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Black+Blum
Torba termiczna
Czarna, 16 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Karo
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarny, 80x200 cm
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Wigiwama
Poduszka na sofę dziecięcą Terrazzo Bolster
Z materiału bouclé/z tkaniny szenilowej, jasnobrązowa, szerokość 55 cm, waga 600 g
Dostawa od 21.10.2026
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, biała, 245x280 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
Dakls
Osłonki na doniczki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 58 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Cuddly
Dwuosobowa, bez prasowania/ciepła, zapinana na guziki, z mikropluszu, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Vipack
Stelaż
90x200 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Stół ogrodowy
Metalowy, czarny, 60x60 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
124
125
126
...
425
Załaduj więcej