Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 760 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Candellux Lighting
Lampa wisząca Ballo
Jasnobrązowa, z litego drewna, 12x45x130 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
Premium
Bloomingville
Karmnik dla ptaków Gustav
Ø 19 cm, wysokość 107 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dywan Sunset
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z frędzlami, kremowy, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Simple Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(20)
W magazynie
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
House Nordic
Lampa wisząca Paris
W kolorze złota, stalowa, ø6x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Havhav
Pikowana, beżowa, 200x220 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Garden Pleasure
Stolik ogrodowy MWH
Stalowy, niebieski, 27x65,5 cm, wysokość 105,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Inga Leaf
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x183 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
291 zł
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampa zewnętrzna Mounty
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Zorya
Ręcznie wykonany, szklany, w kolorze srebra, ø 21 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan Mandala
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, turkusowy, ø 120 cm
(7)
W magazynie
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Native Natural
Koc Hoop
Wełniany, szary, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
House Nordic
Koszyki zestaw Altea
2 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 41 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Wiszący stolik balkonowy Tabora
Wiszący/z opuszczanym blatem, wiszący, zielony/szary, 60x60 cm, wysokość 18,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw młynków do pieprzu i soli Milltop™
2 szt., niebieski, plastikowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Narzuta Grasmere Floral
Pikowana, bawełniana, zielona/beżowa, 200x220 cm
(11)
W magazynie
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Świecznik elektryczny Christmas Joy
Biały, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 10x16x21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Limone
Ręcznie malowany, kamionkowy, żółty, ø 22 cm, wysokość 22 cm
Dostawa od 21.10.2026
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Kinkiet dziecięcy Console
Czarny, z płyty MDF, LED, do kontaktu, z półką, 36x12x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Dziecięcy zestaw ogrodowy Piknik
Drewniany, 90x85 cm, wysokość 45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus 200
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 20 m
(20)
W magazynie
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus 150 Solid Slim
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 15 m
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywan dziecięcy Green Neighbourhood
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, zielony, ø 120 cm
(1)
W magazynie
290,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, czerwony, 50x25 cm, wysokość 18 cm
(71)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Pościel dziecięca Botany
Do łóżeczka, zapinana na suwak, beżowa, lniana, 70x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Maricala
Ręcznie malowany, kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 27 cm
(3)
W magazynie
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Chodnik Havana
Syntetyczny, bez włosia, niebieski, 80x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Karnisz Twilight
Regulowany/podwójny, stalowy, w kolorze matowego srebra, 168 - 365 cm
(96)
W magazynie
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
Bloomingville
Wazon Irie
Żelazny, kremowy, 18x26 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Sztućce
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw
2 szt., ø 20 cm, wysokość 50 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
289,99 zł
145 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Lampa stołowa Veya
Beżowa, tekstylna, ø15x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
ESTE
Dywan dziecięcy Cherry
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Markslöjd
Lampa wisząca Solia
Biała, tekstylna, ø50x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Glam
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 27x18 cm, wysokość 25 cm
(20)
W magazynie
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Lampa punktowa Native
Czarna, metalowa, 15,5x12x18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Fish
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, z nadrukiem
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koc Carmel
Z mieszanki wełny, jasnobrązowy, 130x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Szlafrok Kimono
W rozmiarze S/M, muślinowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Lampa sufitowa Ronda
Biała/w kolorze mosiądzu, z opalowego szkła, IP44, ø19x22,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Garden Pleasure
Pokrowiec na meble ogrodowe
Ø 200 cm, wysokość 95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Bloomingville
Sztuczny kwiat Rubia
Ø 45 cm, wysokość 105 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Taboret pod prysznic
Metalowy/plastikowy, biały, wysokość 43 cm, nośność 150 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Sporty
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Delicado
Ścienny, ø 51 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Opviq lights
Kinkiet Reading
W kolorze złota, metalowy, LED, z elastyczną konstrukcją, 38x15x8 cm
W magazynie
288,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa stołowa Yakamoz
Kremowa/w kolorze złota, ceramiczna, ø30x47 cm
(89)
W magazynie
288,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
122
123
124
...
425
Załaduj więcej