Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 782 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
Ø 160 cm, wysokość 90 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Kave Home
Abażur Janoa
W naturalnym kolorze, rattanowy, ø38x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Zilna
Rattanowy, w naturalnym kolorze, ø 27 cm, wysokość 40 cm
Dostawa od 14.12.2026
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Miska dekoracyjna Ondaro
Szklana, ø 27 cm
Dostawa od 14.12.2026
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Wazon Vorma
Szklany, 14x10 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 14.12.2026
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obrazki dziecięce zestaw Nisi
3 szt., 30x42 cm
(3)
Dostawa od 14.12.2026
319,46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Nova Luce
Lampa sufitowa Stilvi
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją, ø5x30 cm
Dostawa od 26.10.2026
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Up
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Filumi
Zasłona Velto
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnoszara, 200x300 cm
(7)
Dostawa od 15.10.2026
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Markslöjd
Lampa stołowa Kandella
Czarna, szklana, ø10,5x31 cm
Dostawa od 22.10.2026
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa sufitowa Es
Czarna, metalowa, LED, 25x10x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Bistro
Czarna, stalowa, 10x65x100 cm
(4)
W magazynie
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Kinkiet Hikari
Czarno-biały, tekstylny, 16x31x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Deska sedesowa Torino
47 x 47, plastikowa, biała
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Kwietnik Nomad
Drewniany, ø 30 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Cat
Z hiacyntu wodnego, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 40x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Opal
Szklana, kremowa, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemniki Tower
3 szt., 650 ml, na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, białe
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
106,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rolser
Drabina M10 UNE
Metalowa, czarna, antypoślizgowa, 75 cm, nośność 150 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rojaplast
Wiszący stolik balkonowy
Z litego drewna sosnowego, wiszący/z opuszczanym blatem, w naturalnym kolorze, 59x79 cm, wysokość 59 cm
(6)
Dostawa od 12.10.2026
318,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Villa Altachiara
Kieliszki zestaw Mirto
6 szt., 90 ml, do likieru
W magazynie
Ostatnie sztuki
318,99 zł
53,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Essentials
Regał łazienkowy Skaren
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 130 cm, głębokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 200x200 cm
(52)
W magazynie
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1301
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
Dostawa od 27.10.2026
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Desert 1304
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
Dostawa od 27.10.2026
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Kähler Design
Misa Hammershøi
Na sałatkę, porcelanowa, biała, ø 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tescoma
Blaszki zestaw Compact
4 szt., maksymalna temperatura 220 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Misa Vine
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Oriental Era
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Japandi
Kremowa, ceramiczna, ø30x44 cm
Dostawa od 26.10.2026
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Lustro Shai
Ścienne, ø 54,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 15x15 cm, wysokość 48 cm
(2)
W magazynie
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Stolik Seaford
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, 60x60 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Glitzy Sequin
2 szt., do powieszenia na drążku, z mikrosatyny, strukturalne, szare, 168x229 cm
(8)
W magazynie
318 zł
159 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Lustro Hall
Ścienne, ø 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Patelnia PermaDur
Ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Narzuta Lucie Floral Frill
Pikowana, biała/niebieska, 220x230 cm
(9)
W magazynie
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Puf Colma
Z materiału bouclé, biały, szerokość 41 cm, głębokość 35 cm, wysokość 36,5 cm
(14)
W magazynie
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, bordowy, szerokość 90 cm, wysokość 10 cm, głębokość 27 cm
Dostawa od 30.10.2026
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Dywan Zigzag
Syntetyczny, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, czarny/w naturalnym kolorze, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Wieszak na ubrania Linn Dressboy
Stalowy, czarny, szerokość 38 cm, wysokość 168 cm, głębokość 6,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Living Design
Młynek do soli i pieprzu Hoop
W naturalnym kolorze, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Candellux Lighting
Lampa wisząca Legno
Jasnobrązowa, z litego drewna orzechowego, ø30x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Leitmotiv
Lampa stołowa Burano
Ceramiczna, ø13x34 cm
Dostawa od 26.10.2026
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
113
114
115
...
428
Załaduj więcej