Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 200 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na noże
Plastikowy, szary
(61)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Riva
4 szt., frotte, bawełniane, szare, 30x30 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
21,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, szarobrązowy
(14)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, szarozielony
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Loto
Syntetyczny, bez włosia, szary, 63x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczna gałązka Reed
Ø 15 cm, wysokość 132 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Mata stołowa Lineo
Bawełniana, odpowiednia do prania, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, turkusowa, 100 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop 1000 g
Turkusowy
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea Bamboo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 8x16 cm, wysokość 4,5 cm
(22)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wbijane dekoracje ogrodowe zestaw Bell
3 szt., z żywicy polimerowej, 6x7 cm, wysokość 38 cm
(10)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Wieszak dziecięcy
Ścienny, plastikowy, szerokość 33 cm, wysokość 7 cm, głębokość 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny, 160x200 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M
5 szt.
(781)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello cat
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x70 cm
(40)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 26x75 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #68 Peony, Linen, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu bergamotki/o zapachu trawy cytrynowej, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Zapachowa, sojowa, o zapachu róży/o zapachu kardamonu/o zapachu żywicy/o zapachu fasoli Tonka, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(28)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Princesse
Różowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kim
Beżowa/w kolorze złota, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Filiżanki zestaw Burlesque
2 szt., porcelanowe, ze spodkiem, białe, 200 ml
(169)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
2 szt., z imitacji kamienia, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Na baterie, wisząca, szklana, zielona, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Ugento
Z bawełny z recyklingu, zielony/beżowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 36x8 cm, wysokość 45 cm
(110)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 9x9 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Kosz na pranie Brisen
Plastikowy, beżowy, 41 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Gardinia
Roleta Mini Termo
Brązowa, 72,5x150 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Ø 27 cm, kamionkowy, jasnozielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Serwetnik
Metalowy, różowy, 17x5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Indy
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Mineur
6 szt., bawełniane, brązowe, 65x65 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Beżowa, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli
Częściowo zaciemniająca (dimout), beżowa, 140x250 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Casting
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, beżowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pouffy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 60x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Podkładka pod garnek Tower
Silikonowa, 15x15 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Storm
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
448
449
450
...
630
Załaduj więcej