Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 673 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Chodnik Ricci Indonesia
Syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
(77)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Chodnik Ricci Ofelia
Syntetyczny, bez włosia, szary, 52x200 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Chodnik Ricci Paisley
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Chodnik Sprinty Camomilla
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 52x200 cm
(51)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, ciemnoniebieski, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Kalune Design
Półki zestaw Boss
3 szt., z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowe, szerokość 60 cm, wysokość 2 cm, głębokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
50,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Balvi
Miska Chips
Do serwowania, ceramiczna, czarna, 1 l, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Capello
Czarna, tekstylna, ø30x24 cm
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Ścienna, stalowa, czarna
(36)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Candellux Lighting
Lampa wisząca Stones
Czarno-biała, z akrylowego szkła , 17x20x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Brasil
Plastikowy, czarny
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, czerwony, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-15% z kodem
Holm
Deski zestaw
2 szt., plastikowe, 37 x 25 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 75 - 125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Ulubione
Universal
Dywan Shiraz Abstract
Syntetyczny, z średnim włosiem, 60x120 cm
(36)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Gellert
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/szary, 80x150 cm
(318)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Mirage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/szary, 80x150 cm
(83)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Butterfly
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x150 cm
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Vitaus
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Solar System
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Brandani
Garnek Legume
Z pokrywką, ceramiczny, 2,6 l, ø 16,5 cm
(20)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, jasnobrązowy, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Sandstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnoniebieski/jasnobrązowy, ø 100 cm
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Light Pink 182
430 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, jasnoszare, 60x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Puf Estela
Aksamitny, ze schowkiem, jasnoszary, szerokość 38 cm, głębokość 38 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, jasnozielony, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Kawiarka Monte Carlo
140 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Pahoma
W kolorze złota, metalowy, 6x42x22 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Miska Querco
Do serwowania, korkowa, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 20 cm
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 36 cm , korkowa
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Koszyk na drewno
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 17 cm
(22)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Elba
Regulowany, metalowy, kremowy, 120 - 210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Snowycorn
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, otwarta, niebieska, flanelowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, w kolorze khaki, ø 120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Xander
45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x27 cm
(7)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 32x31x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Stojak na zegar
10x10 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
334
335
336
...
660
Załaduj więcej