Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 331 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 70x140 cm
(3)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Ulubione
Curver
Drabina
Plastikowa, czarna, 63 cm, nośność 150 kg
(81)
W magazynie
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Candellux Lighting
Lampa wisząca Tubo
Czarna, z litego drewna, ø7x90 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Opviq lights
Lampa wisząca Farac
Czarna, metalowa, ø50x111 cm
(138)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Farac
Czarna, metalowa, ø50x121 cm
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Farac
Czarna, metalowa, ø50x111 cm
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Blaze
Czarno-biały, stalowy, 14x12x12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Profil
Czarny/kremowy, tekstylny, 18x30x24 cm
(18)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kem
Czarny/w kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 36x40x15 cm
(1)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kem
W kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 36x40x15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Obyla
W kolorze brązu, metalowa, ø39x25 cm
(14)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Farac
W kolorze złota, metalowa, ø50x111 cm
(8)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Kreta
Regulowany, metalowy, w kolorze srebra, 190 - 340 cm
(6)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Tefal
Patelnia Simply Clean Red B5673253
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Black stone G2810572
Z powłoką nieprzywierającą, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(194)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Optic
4 szt., na zamek , geometryczne/3D, 43x43 cm
(24)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Dywan City Clouds
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, szary, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Curver
Kosz na śmieci Essentials
Z pedałem, plastikowy, szary, 40 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 40x7 cm, wysokość 5,5 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Marrakesh
Ceramiczny, w kolorze brązu
(55)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nivara
Bawełniana, na zamek , vintage/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Vintage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Handloom
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Dakls
Stołek dziecięcy Dog
Beżowy, wysokość 28 cm, nośność 100 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Monroe
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarno-biały, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Disco Cherries Stripes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 230x220 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, ciemnobrązowy, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(6)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Toomax
Skrzynia ogrodowa Woodys
Plastikowa, pojemność 90 l, szerokość 43 cm, wysokość 50 cm, głębokość 44 cm
(7)
W magazynie
153 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, ciemnoszary, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 40x1x84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Zone
Podkładki zestaw Singles
6 szt., ze stojakiem, silikonowe, czarne, ø 10 cm
(47)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
UMAGE
Kabel do lamp wiszących Rosette
210 cm, z gwintem E27
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, czarny, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
NOMA
Bransoletka
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spira
Czubek na choinkę Star Topper
Z litego drewna, 10 cm
(3)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Betiel
3 szt., drewniane, ze świątecznym motywem
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
51 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Luz
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 110 - 185 cm
(26)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-15% z kodem
Really Nice Things
Torba na matę do jogi Green Moss
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Garnek Venice
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,2 l, ø 16 cm, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
1
...
325
326
327
...
653
Załaduj więcej