Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Luksusowe produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 010 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Deana
Ceramiczny, 900 ml
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Abażur Farol
Kremowy, tekstylny, ø20x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Addis
Suszarka na pranie
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 35 m
(1)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Dodatkowa półka Massivo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 48,5x31 cm, wysokość 48,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Torba na karmę dla psa Sacco Asphalt
Ciemnoszara, 20x24 cm, wysokość 41 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Canvas Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, beżowe, 31x47x15 cm
(20)
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Bug
Ścienny, plastikowy, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Romane
Z mikrowłókna, jasnobrązowy, 240x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel dziecięca Idun
Jednoosobowa, ciepła, zapinana na suwak, biała/szałwiowa, flanelowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Unidance
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na suwak, różowa, flanelowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Illustrated Autumn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Sapho
Wieszak na ręczniki Flori
Ścienny, z mosiądzu, w kolorze matowej czerni, 24x7 cm, wysokość 2,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Prisma
Syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa stołowa Pela
Biała, kamionkowa, 13,5x12x32 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, biały, 18x23 cm, wysokość 70 cm
(256)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
22,5x35,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Glam Carv
Biała/w kolorze złota, ceramiczna, ø34,5x56 cm
(8)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, ciemnoszara, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na sofę, 3-osobowy, ciemnoszary
(4)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Esschert Design
Poidełko dla ptaków
30x33 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Essentiel
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Melted
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony/niebieski, 80x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Marrakesh
Syntetyczny, z średnim włosiem, czerwony/w kolorze złota, 80x150 cm
(7)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Carlin
W naturalnym kolorze, 400x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Winter Scene
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, szaroniebieska, 200x200 cm
(6)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Pokrowiec Talo
Na sofę, 3-osobowy, jasnoszary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 240 ml, do szampana
(148)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Spilled Coffee
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, koniakowy/kremowy, 80x200 cm
(6)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Miuus
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, kremowy, 80x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
EGLO
Lampa sufitowa TOWNSHEND 3
Czarna/w naturalnym kolorze, z litego drewna, 5x48x12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Hongo
W kolorze ochry, metalowa, ø20x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Ideal Standard
Uchwyt i.Life
Metalowy, w kolorze matowej czerni
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Tatum
4 szt., na zupę, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe, 350 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Gabin
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, kwiecista, niebieska/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Irises
50x70 cm, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wooden Spoons
80x30 cm, drukowany, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Poduszka dziecięca Dolly
Z mikropluszu, czarno-biała, 13x56 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poduszki na krzesła zestaw Blue Christmas
4 szt., wiązane, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
51,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(241)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw talerzy Purita
Dla 4 osób, 12 szt., porcelanowy, biały
(110)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba osób (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy Happy Jumps
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, różowy, ø 100 cm
(3)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, szarobeżowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Montana Liso
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary/beżowy, 80x150 cm
(19)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (7)
1
...
242
243
244
...
626
Załaduj więcej