Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 619 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Squid Lighting
Lampa sufitowa Sail
Biała/czarna, z opalowego szkła, IP40, 30x55x45 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Pojemniki
3 szt., 1 l/1,3 l/1,7 l, na żywność/na makaron, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 14,5x24,5 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(13)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Lustro Lodur
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy/szary, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Ocean Drive
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/w kolorze złota, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Parrots
Czarna/w kolorze złota, tekstylna, ø30x62,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore Bamboo
Regulowany, bambusowy, w naturalnym kolorze, 32 x 40 cm
(4)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SULION
Lampa stołowa Lisboa
Biała, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø16x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
439 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 7,5x15,5 cm, wysokość 5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Rachel
Jasnoniebieska, metalowa, LED, ze ściemniaczem, ø15,5x20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 200x200 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Dakls
Bombka Angel
Szklana, ø 6 cm
(14)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Teddies Pink
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, różowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Stoliki zestaw
3 szt., w kolorze złota, ø 33 cm, wysokość 70 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Rachel
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Actona
Konsola Newcastle
Czarna, 35x100 cm, wysokość 79 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Szpikulce do szaszłyków zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
4,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, ze wzorem kamienia, 60x50 cm
(163)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na akcesoria do szycia Tower
14x27 cm, wysokość 13,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Wieszak Aspen
Metalowy, czarny, szerokość 25 cm, głębokość 21 cm, wysokość 171 cm
(8)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
S|P Collection
Kubek na szczoteczki do zębów Suds
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Stojak na papier toaletowy
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 34x18 cm, wysokość 84,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Bieżnik True Green
Lniany, 40x200 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Holm
Krajalnica
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Foremki do lodu
2 szt., plastikowe
(59)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Green/Black
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/czarny
(5)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Vitaus
Chodnik Colors of Joy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Krzesło Curious
Tapicerowane, kremowe/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Krzesło dziecięce
Białe, nośność 50 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, brązowy
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace
2 szt.
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do czyszczenia GrillOut
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw do sałatki Multi-Prep
4 szt., plastikowy, ø 24 cm
(37)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
113
114
115
...
508
Załaduj więcej