Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 162 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Bloomingville
Shaker Cocktail
Szklany, pojemność 385 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Descanso
Pościel Adiwanya
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/zielona, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw noży z osłonkami Slice & Sharpen
2 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy
6 szt., szklane
(3)
W magazynie
53 zł
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
196,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
S|P Collection
Misa Manon
Na owoce, kamionkowa, bordowa, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
171,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
3 szt.
(181)
W magazynie
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
164 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Södahl
Mata stołowa Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(9)
W magazynie
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Cebu
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony/beżowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
199 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, ciemnoniebieskie, 160x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, biały, 2,3 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
124 zł
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lil Gouda
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 12x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Zasłona Ondine
Geometryczna, czarna/beżowa, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Organizer łazienkowy Nova One
Na waciki, kamionkowy, pomarańczowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Notes The Book Club Reading Journal
104 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hanse Home
Dywan dziecięcy Football
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, biały/czarny, ø 100 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Dywan Sunset
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z frędzlami, kremowy, 120x180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Stojak na kapcie Line
Metalowy, powłoka: barwienie, biały, liczba par butów 4 , szerokość 42 cm, wysokość 14 cm, głębokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
Premium
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Vadim
6x45 cm, wysokość 18,5 cm
(7)
W magazynie
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
105,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Foutastic
Dywanik łazienkowy Bomb
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, ø 100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
30 zł
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Osłonka na doniczkę Alice
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 12 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Rex London
Fartuch Wild Flowers
Bawełniany
(8)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Squid Lighting
Kinkiet Yoyo
Czarny/szary, szklany, IP40
W magazynie
Ostatnie sztuki
208,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Alpine
Dwuosobowa, zapinana na guziki, geometryczna, szara, 200x200 cm
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Dywan Natural Way
Odpowiedni do prania, bawełniany, z frędzlami, kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia SteelCraft
Z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 4 szt.
Restilo
Pokrowce zestaw Sento
Na krzesło, 4 szt., elastyczne, 48 cm, kremowe
(8)
W magazynie
109 zł
27,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Zestaw (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Horse "Meadow"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Addis
Szczotka do naczyń
(89)
W magazynie
33 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
101
102
103
...
327
Załaduj więcej