Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 459 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Clyde Cast
Syntetyczny, bez włosia, szary, 76x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko Dog Fantasy Stripe
Dla psów, okrągłe, ciemnozielone, ø 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Greenwich
Ścienny, ø 35 cm
(4)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
4 szt., ø 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
30,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Hello Scribble
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(27)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kubek termiczny Make & Take
200 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Pisa
Syntetyczny, z średnim włosiem, jasnoszary, 60x110 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Esquisse
Z woalu, geometryczna, biała, 140x280 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Lampa zewnętrzna Firework
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie/solarna, IP44, ø28x100 cm
(30)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Achille
Metalowa, ciemnoniebieska, ø 9,5 cm, wysokość 37 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Regał na buty
Metalowy, teleskopowy, w kolorze srebra, liczba par butów 10 , szerokość 119 cm, wysokość 35 cm, głębokość 23 cm
(622)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Love Story
Kuweta dla kota
Plastikowa, beżowa, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Spider man
Jednoosobowa, zapinana na suwak, 140x200 cm
(32)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zatyczka do wina BarWise
Ze stali nierdzewnej
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Lark
W kolorze ochry/brązowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Trio
Żarówka Kerze
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Stojak na ręczniki Aracena
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 46x35 cm, wysokość 82 cm
(9)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Tab
Kosmetyczne, ø 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 16,5x12 cm, wysokość 17 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Ochraniacze na kolana
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Haczyk Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, ze stali chromowanej, szary, 12 l
(203)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Onda
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Ramka
43x43 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 7x7/rozmiar zdjęcia: 9x13/rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Przybory kuchenne Uni-Tool
Tekstylne
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 8x12,5 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, jasnoszary, ø 80 cm
(5)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Mała dekoracja Keys
Metalowa, 4x9 cm, wysokość 22,5 cm
(140)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Panazio
Odpowiedni do prania, biały/zielony, 45x75 cm
(5)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na kółkach
Metalowy, biały, szerokość 64 cm, wysokość 84 cm, głębokość 31 cm
(72)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Touch
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Poduszka na krzesło Blockprint
Bawełniana, z ornamentami, 37x37 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
3 szt., wiszące, plastikowe, białe
(9)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko
Metalowy, w kolorze srebra, 14x28 cm, wysokość 34 cm
(48)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca Style
Pluszowa, niebieska, 32x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 500 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ulubione
Dakls
Figurka świąteczna Cat
Drewniana, wysokość 10 cm
(27)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Sponge Bob
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(24)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Bubbly
Plastikowa, LED, solarna, długość 180 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(59)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
69
70
71
...
229
Załaduj więcej