Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 367 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Szary, 60x100 cm
(10)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 20 cm
(17)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 12x17 cm, wysokość 19 cm
(20)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Nirvana Globe
Ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Soka
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 31 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Sausage Dog
Rekomendowany wiek 3+ lat
(6)
W magazynie
20 zł
z kodem
23,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sausage Dog
3 szt., plastikowe, czerwone/kremowe, 600 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, 6 cm
(18)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
3,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 32 cm , szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., żółte, 2,5 l/3,8 l/5 l
(4)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Riviera
Na sałatkę, kamionkowa, zielona, 110 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Piętrowy kosz na owoce
27,5x34 cm, metalowy, szary
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Star Trading
Dziecięca lampka nocna Toucan
Biała/brązowa, plastikowa, LED, na USB, 12x11x20 cm
(28)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nacha
Z mieszanki lnu, na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 140x200 cm
(23)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Universal
Wisząca/bez wiercenia, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Allegre
Rattanowy, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 14 cm, głębokość 6 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Striped
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(10)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Jules
Ø 28,5 cm, kamionkowy, żółty/biały/czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Robin Reed
Cracker świąteczny Pet Dog Cracker
Długość 35 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Viterbo
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, wysokość 35 cm
(132)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Grant
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Hadley
130x160 cm
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Sequoia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, biała/zielona, 240x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll-Up
6 szt.
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
13,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Mini Star & Stripes
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Milky
Tekstylny, biały, 70x50x30 cm
(100)
W magazynie
25 zł
z kodem
29,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Jet
6 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne
(26)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Aries Canvas Paper Laminate
Biurowy, kremowy
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Pojemnik
Plastikowy, w kolorze khaki, 31x31x31 cm
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Palmette
Z włókna kokosowego, w kolorze ochry, 40x60 cm
(12)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Space M
10 szt.
(33)
W magazynie
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
13,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Art Modern
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie/brązowe/beżowe, 60x100 cm
(22)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka William Morris
Z plastiku z recyklingu, 40x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, białe, 180x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Neoprene
2 szt., czarna, 14x18 cm
(27)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Wycieraczka
Z włókna kokosowego, 40x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Princesse
Różowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
227
Załaduj więcej