Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 314 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Brushed Forest Friends
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, kremowa, flanelowa, 120x150 cm
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Pufy zestaw Nordic Style
2 szt., z tkaniny szenilowej, ze schowkiem, kremowe, ø 44 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 26.10.2026
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(2)
Dostawa od 14.10.2026
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szarobeżowe, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Rękawica kuchenna Enchanted Twilight Animals
Bawełniana, zielona, 18x88 cm
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Stół Linza
W dekorze orzecha, 90x180 cm
Dostawa od 06.11.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Batilda
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, koniakowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 44,5-51,5 cm
(25)
Dostawa od 21.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Enchanted Butterfly
2 szt., różowa, 168x183 cm
Dostawa od 04.11.2026
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
125 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Malomi Kids
Poduszka dziecięca Stars
Bawełniana, różowa, 26x35 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, zielony
Dostawa od 04.11.2026
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Fartuch Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, czerwony/ciemnozielony
Dostawa od 04.11.2026
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały/w kolorze srebra z połyskiem
Dostawa od 14.10.2026
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Umbra
Drążek na zasłonę prysznicową Chroma
Teleskopowy, metalowy, w kolorze matowej czerni, 106 - 182 cm
Dostawa od 19.10.2026
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Tulsa
Drewniany, 30x47 cm, wysokość 59 cm
Dostawa od 30.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
MSV
Kosz na śmieci
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 3 l
(1)
Dostawa od 14.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Czajnik elektryczny Emma
Beżowy, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l, moc 2200 W
Dostawa od 19.10.2026
677 zł
z kodem
846 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bawełniany, 70x140 cm
(3)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Mira 1450
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, brązowy, ø 80 cm
Dostawa od 20.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Busy B
Notes na daty urodzin
12 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Occult
Tekstylna, czarna, 90x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Nagano
Tapicerowane, szare/w naturalnym kolorze
(2)
Dostawa od 22.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa punktowa Alma
W kolorze matowej czerni, metalowa, z elastyczną konstrukcją, IP44, 8x12x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Nova Luce
Lampa punktowa Tico
W kolorze matowej czerni, aluminiowa, LED, z elastyczną konstrukcją, 10x7x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Safe asleep
Bawełniany, biały/jasnoszary
(2)
Dostawa od 20.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Check and Stripe
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w paski, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Kartka Baloon
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Wałek kuchenny
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Small Colorful Horses
Na okno/na ścianę
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Green
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Lua Abstract
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski, 160x230 cm
Dostawa od 16.10.2026
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Diomara
Syntetyczny, z średnim włosiem, z frędzlami, kremowy, 133x190 cm
Dostawa od 16.10.2026
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Deska do prasowania Pocket Max
Składana, szara, 110x35 cm
Dostawa od 15.10.2026
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Delicate Greens
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Melfi
Syntetyczny, z średnim włosiem, pomarańczowy/beżowy, 80x150 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Homéa
Świece zestaw
10 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Teulat
Krzesło Nara
W dekorze jesionu, czarne
Dostawa od 16.10.2026
655 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Paw Patrol
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Osłona balkonowa
Plastikowa, czarna, 500x85 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Półka Triarch
Wielopoziomowa, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 70 cm, wysokość 100 cm, głębokość 24 cm
Dostawa od 02.11.2026
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rayen
Fartuch
Bawełniany, czerwony
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 16 cm, wysokość 84 cm
Dostawa od 21.10.2026
340 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Flowers
Lniana, na zamek , kwiecista, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Kylie
Deserowy, ø 15 cm, kamionkowy, biały
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
325
326
327
...
423
Załaduj więcej