Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 396 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(139)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Miski zestaw Gigogne
6 szt., szklane, 500 ml, ø 14 cm
(10)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
11,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Trzepaczka
Ze stali nierdzewnej
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
110x110 cm, wysokość 200 cm
W magazynie
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Linne
255 ml, ceramiczny, w kolorze brązu
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Frosted Branches
Bawełniana, ze świątecznym motywem, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Płyta grillowa Grande
Z aluminium, 43x27 cm, wysokość 4 cm
(12)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Decore
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Moonlight Ocean
Czarna/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 35x55 cm
(8)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Yellow
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
688 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Whitney
Biurowy, plastikowy, biały, 1,6 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Ludwik
W naturalnym kolorze, z litego drewna, z elastyczną konstrukcją, 36x5x20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Wyposażenie do kuchni zabawkowej Lene
Rekomendowany wiek 2+ lat
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Mat In Felt
Tekstylna, czarna, 40x60 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
5,2 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lustro Azula
Ścienne, 59x120,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Chodnik Notes
Z juty, bouclé, bez włosia, ciemnozielony, 70x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Talerz Christmas cottage
Do serwowania, ceramiczny, czerwony/biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Barkham
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Zilverstad
Sztućce dla dzieci Unicorn
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Heart
Szklana, 8,5 cm
(2)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Owen
Tapicerowane, kremowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Miska Bubble
Do deseru/do lodów, szklana, 130 ml, ø 12 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z mieszanki lnu, kwiecisty, różowy/beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Woodland Fox
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Panazio
37 x 47, biała, kwiecista
(10)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Półka Gap
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w naturalnym kolorze, szerokość 64 cm, wysokość 20 cm, głębokość 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Kieliszki zestaw Fiesta
6 szt., 460 ml, do koktajli
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę Apple
6,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Stolik Ferry
Metalowy, czerwony, ø 30 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minnie
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(9)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pokrowiec Urban
Na fotel, 55 cm, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Temperówka Prehistoric Land
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18x18 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw BMF
3 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
605 zł
z kodem
712 zł bez kodu
237,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Markslöjd
Świecznik elektryczny Evelin
Biały, z płyty MDF, LED, na baterie, z timerem, 37,5x5x29 cm
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Handi-Grate
Do sera
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Globus
Plastikowa, 1,5 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wieniec
Bożonarodzeniowy, ø 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(10)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
208
209
210
...
419
Załaduj więcej