Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 384 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Ścienna/narożna, stalowa, czarna
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Cornus
60x120 cm, wysokość 50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 079 zł
z kodem
2 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Sofa Charming Charlie
Rozkładana/ze schowkiem, jasnoniebieska, trzyosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 92 cm, głębokość siedziska 57 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 279 zł
z kodem
5 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wysokość nóg (8)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Stojak na wino
Wiszący, metalowy, liczba butelek 6
(60)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Think Rugs
Dywan Polar
Tkany ręcznie, syntetyczny, shaggy, jasnoniebieski, 150x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Miuform
Narożnik Scandic Lagom
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 235 cm, głębokość 157 cm, głębokość siedziska 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 263 zł
z kodem
6 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (6)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, fioletowy, 16,5x12 cm, wysokość 17 cm
(24)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
35,5 x 15 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Sonic
Polarowa, niebieska, 29x33 cm
(8)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Lux
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, bez włosia, z frędzlami, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Milo Casa
Sofa Santo
Rozkładana/ze schowkiem, kremowa, trzyosobowa, szerokość 225 cm, głębokość 100 cm, głębokość siedziska 55 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 071 zł
z kodem
7 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Nihad
Sztruksowa, rozkładana/ze schowkiem, szarobrązowa, trzyosobowa, szerokość 245 cm, głębokość 102 cm, głębokość siedziska 62 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
5 587 zł
z kodem
6 984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+17
+18
-20% z kodem
Kindsgut
Puzzle Lion
Drewniane, rekomendowany wiek 2+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Mini
Namiot dla dzieci Circus
Kremowy, ø 100 cm, wysokość 135 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lampa stołowa Soothe
Jasnoszara, metalowa, LED, ze ściemniaczem, 10x12x34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, czarny, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Milo Casa
Sofa Luca
Aksamitna, rozkładana/ze schowkiem, wodoodporna/plamoodporna, ciemnoszara, trzyosobowa, szerokość 250 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 52 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 471 zł
z kodem
8 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stolik Fjord
Z litego drewna jesionowego, czarny, ø 80 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 287 zł
z kodem
2 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Dhaka
Syntetyczny, bez włosia, w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., bawełniane, niebieskie, 20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lampa stołowa Palm
W kolorze złota, z pierza, ø40x55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Woodman
Regał Pimlico
Z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarny, szerokość 90 cm, wysokość 173 cm, głębokość 36 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 831 zł
z kodem
3 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 300 ml
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona prysznicowa Marbre
Ze wzorem kamienia, biała, 180x200 cm
(12)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa zewnętrzna Leros
Szarobrązowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, sterowana pilotem/ze ściemniaczem, ø14x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(7)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, w kolorze srebra, 14,5x5,5 cm, wysokość 12,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Spryskiwacz
Metalowy, 315 ml
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bobochic Paris
Sofa Emile
Z tkaniny szenilowej, rozkładana/ze schowkiem, jasnoszara, trzyosobowa, szerokość 242 cm, głębokość 103 cm, głębokość siedziska 61 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 191 zł
z kodem
7 739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Scandic
Narożnik Copenhagen
Z imitacji skóry, lewostronny/z szezlongiem, brązowy, czteroosobowy, szerokość 280 cm, głębokość 152 cm, głębokość siedziska 52 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
6 143 zł
z kodem
7 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Miska Pearl
Na zupę, kamionkowa, biała, 420 ml, ø 14 cm
(9)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Kantarel
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Zaho
Kremowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Chodnik Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Sensation
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw stołu i krzeseł Weston
W magazynie
Ostatnie sztuki
4 671 zł
z kodem
5 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Szafka nocna Lani
Z półką, biała, 45x35 cm, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
DAN-FORM Denmark
Hoker Zed
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 77 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Miarki zestaw
3 szt., plastikowe
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Miska Doren
Na zupę, ceramiczna, bordowa, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stolik Bounds
Czarny, ø 76 cm, wysokość 40 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Isor
Pikowana, bawełniana, jasnobrązowa, 180x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Lyon
Plastikowa, w matowym białym kolorze, ø 9 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
TemaHome
Regał Berlin
Z płyty komórkowej, powłoka: barwienie, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, wysokość 83 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 471 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
419
420
421
...
613
Załaduj więcej