Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 581 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy Delux
W rozmiarze 11-12 lat, z mikropluszu, brązowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Meri Meri
Girlanda Bow
183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Diagonal
Z bio bawełny, miętowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Helix 2200
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 200x290 cm
(1)
W magazynie
811 zł
z kodem
954 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Wieszak Aranya
Dziecięcy, rattanowy, w naturalnym kolorze, długość 30 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Mini
Mata do zabawy dla dzieci Striped
Niebieska/kremowa, 130x140 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Pangli Green
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, zielony, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Styler
Obraz Foliage
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Tatuaże dla dzieci Colourful Creatures
Rekomendowany wiek 3+ lat
(547)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Purity
Bawełniany, niebieski
(11)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Tarka
Uniwersalna
(44)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, fioletowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw garnków Metalic
9 szt., emaliowany, 3x garnek/3x rondel/3x pokrywka, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Deski zestaw Amare
2 szt., do serwowania, ceramiczne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, aksamitne, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Oxford Denim
3 szt., bawełniane, białe/niebieskie, 45x65 cm
(64)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Marbeya
Sztruksowy, częściowo rozkładany/rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/w kształcie litery L, brązowy, czteroosobowy, szerokość 275 cm, głębokość 210 cm, głębokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 754 zł
z kodem
10 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Hummingbirds
4 szt., korkowe, szare, 10x10 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Łóżeczko Forrest
60x120 cm, z regulowaną wysokością, ze stelażem, z litego drewna dębowego, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 906 zł
z kodem
3 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Encantar
W kolorze ochry, metalowa, ø15x38,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Aro
W kolorze khaki, szklana, LED, ø12x16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, brązowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Nolan Stripe
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 045 zł
z kodem
1 229 zł bez kodu
614,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Mila Home
Dziecięcy dywan do zabawy In My Town
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czarno-biały, ø 100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Eclipse
Bawełniana, na zamek , z ornamentami, 40x40 cm
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stołek Oly
Czerwony, wysokość 42,5 cm, nośność 100 kg
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Pantone
Filiżanka Dark Blue 289
Porcelanowa, na espresso, ciemnoniebieska, 120 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Think Rugs
Dywan Apollo
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary/kremowy, 120x170 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Sileia
250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42,59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Green Neighbourhood
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnofioletowy, 80x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Gunne
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Serafine
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
8,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
1,9 l, na żywność, plastikowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, czarny/niebieski, 50 l
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, ceglasta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Casa Selección
Regał łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 119 cm, głębokość 36,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
329
330
331
...
638
Załaduj więcej