Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 261 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, okrągły, kremowy, ø 160 cm
(3)
W magazynie
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Holm
Ścierka
Bawełniana, niebieska, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Kähler Design
Bombki zestaw Omaggio
3 szt., porcelanowe, ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Ceramiczny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Maiano
3 szt., ceramiczne
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
45,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Pretzie
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Wish
Z żywicy polimerowej
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Lyda
2 szt., kamionkowe
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø14x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Green Gate
Miska Aslaug
Na sałatkę, porcelanowa, biała/szara, 500 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
2 szt., ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, pomarańczowe, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Uchwyt na papier toaletowy Carry
Ścienny/z półką, stalowy, kremowy, 13x14 cm, wysokość 18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vitaus
Chodnik Daphne
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, beżowy, 80x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Półka
Na zdjęcia, z płyty MDF, powłoka: papier, czarna, szerokość 60 cm, wysokość 5 cm, głębokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
102 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, ciemnozielony, 42x51 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na poduszkę Classic
Wodoodporny/antyalergiczny, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DesignWorks Ink
Kalendarz niedatowany Travel Journal
192 str., w formacie A4, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Torebka prezentowa Snowy Sanctuary
Ze świątecznym motywem, 22x17 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, szałwiowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Gioia
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, kwiecista, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Iris
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
20 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Biała, papierowa, do kontaktu, 30x14x99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Isidora
Czarny, metalowy, 28x11x4 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Grainy
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoszary, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Hello Kitty
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Stołowy, 5x26 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sehlbach
Zasłona
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoszara, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sunnylife
Ręcznik plażowy Luxe Games
Bawełniany, geometryczny, pomarańczowy, 90x175 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Miuform
Puf Miuf
Z materiału bouclé, biały, szerokość 68 cm, głębokość 64 cm, wysokość 36 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
917 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 15 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Stół Vida
Ze szklanym blatem, ø 120 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 306 zł
z kodem
3 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
MOME
Witryna Ceci
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 126 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 396 zł
z kodem
2 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca How to Train Your Dragon "Babies"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, niebieska, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa stołowa Bonnet
Różowa, metalowa, ø20x39 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Kominek zapachowy BLACK
Porcelanowy, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Despas
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, w kolorze terakoty, ø 200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
904 zł
z kodem
1 064 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, na espresso, brzoskwiniowa, 120 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Actona
Krzesło Lyric
Tapicerowane, z szenilu, z połyskiem, w kolorze terakoty
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
445 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Cuckoo
Wahadłowy/ścienny, wysokość 41 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
330 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, beżowy, 70x130 cm
(102)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (5)
1
...
323
324
325
...
652
Załaduj więcej