Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 708 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, w kolorze złota, ø 16 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex
Wisząca, plastikowa, biała
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Zasłony zestaw Black Stripes
2 szt., do powieszenia na szynie, w paski, czarno-białe, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
z kodem
359 zł bez kodu
179,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, beżowy, objętość dzbanka 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, szary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, biały, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Leila
Metalowa, ø 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, 45x15x69 cm
(1)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Gloria Lydia
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, szary, ø 160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
277,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1 l
(55)
W magazynie
99 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
4 szt., frotte, bawełniane, turkusowe, 2x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ręczniki zestaw Tile Stone
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Mata do pieczenia
60 x 45 cm, silikonowa
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, jasnoszary, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
64,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Comfort
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, miętowy, ø 80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, biała
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, różowe, 240x300 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Chodnik Juno
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze/w jasnym naturalnym kolorze/w ciemnym naturalnym kolorze, 80x300 cm
(88)
W magazynie
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/w kolorze złota, ø 100 cm
(1)
W magazynie
175 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Amber
Odpowiedni do prania, do WC, jasnoszary, 45x45 cm
(21)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 600 ml, ø 15 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sleeping Fox
Tekstylna, wykonana ręcznie, 8 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Istanbul
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zegar Florina
Ścienny, ø 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Mydelniczka Touch
Plastikowa, biała, 9x14 cm, wysokość 2 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ESTE
Dywan Dune
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
W magazynie
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Secret Agent
Metalowa
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Blooming Art
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czerwony, 160x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Plastikowa, z ornamentami, 38x38 cm
(34)
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna Comfigrip
Biała/w naturalnym kolorze
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek do herbaty Metalic
2 l, ciemnoszary
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, różowa, 260x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
313 zł
z kodem
367,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 80x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Rex London
Ramka
14x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 12x18
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, beżowy
(107)
W magazynie
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Mushroom Mini
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
275
276
277
...
661
Załaduj więcej