Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 549 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Universal
Dywan Estilo
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(5)
W magazynie
223 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, brązowe, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vitaus
Dywan Mirage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/szary, 80x150 cm
(83)
W magazynie
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Patrizia
3 szt., ceramiczne, żółte/zielone/niebieskie/różowe
(3)
W magazynie
61 zł
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Domino Play Domino
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Deska do prasowania Fancy Home
Z regulowaną wysokością, szara, 116x36 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
694 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Soli
Z blatem w dekorze dębu, czarny/w naturalnym kolorze, ø 65 cm, wysokość 43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
949 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 200x200 cm
(30)
W magazynie
258,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Keter
Skrzynia ogrodowa Borneo
Plastikowa, pojemność 416 l, szerokość 129,5 cm, wysokość 62,5 cm, głębokość 70 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
764 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Zarina
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Chodnik Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 80x250 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
TemaHome
Półka Balda
Z płyty komórkowej, biała, szerokość 120 cm, wysokość 5 cm, głębokość 22 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Orion
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Rojaplast
Podwyższona grządka
Metalowa, 60x60 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Garnki zestaw INGENIO Eco Resist L3979202
3 szt., z nieprzywierającą powierzchnią/z odpinaną rączką, ø 20 cm, odpowiednie na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
412,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki Storage
Plastikowy, ciemnoszary, 35x33x38 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Abażur Fonteta
W naturalnym kolorze, z trawy morskiej, ø40x38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190,78 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
31,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Nordic Tales Mouse
Z drewna dębowego, 5,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Garden Pleasure
Hamak Hawaii
Długość 260 cm, szerokość 100 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Compactor
Koszyk Caracas
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, 2x2,5 cm, wysokość 1 cm
(733)
W magazynie
26 zł
1,73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 12 cm, wysokość 74 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Puf Paris
Aksamitny, turkusowy, ø 35 cm, wysokość 40,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, biały, 44x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mauro Ferretti
Zegar Ingranaggio
Ścienny, ø 60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
489 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, różowy, 60x110 cm
(8)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, szary, szerokość 49 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(38)
W magazynie
145 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/zielony
W magazynie
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw English Meadow
4 szt., korkowe, kwieciste, 21,5x29 cm
(14)
W magazynie
61,99 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Stojak na ręczniki Iria
Stalowy, czarny, 48x20 cm, wysokość 81,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
392 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Ręczniki zestaw Amari
10 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 4x mały ręcznik (30x50)/4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Liczba sztuk (3)
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 120x170 cm
(5)
W magazynie
240 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
Premium
Kave Home
Dyfuzor Soft Jasmin
O zapachu jaśminu, pojemność 200 ml, ø 8 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
134 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
+ Pojemność (2)
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(22)
W magazynie
105 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, żółty
(36)
W magazynie
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Pangli Black
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, czarno-biały, 120x170 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
304 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
Catherine Lansfield
Bieżnik Larsson Geo
Bawełniany, geometryczny, 33x220 cm
(6)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 12x23,5 cm, wysokość 36 cm
(8)
W magazynie
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Kosz na śmieci Verto Recycle
Do segregacji odpadów, z plastiku z recyklingu, niebieski, 54 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
36,99 zł
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan Fancy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 160x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Reality
Lampa wisząca Molly
Biała/w kolorze srebra, szklana, ø12x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywanik łazienkowy Dogroll
40x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
212
213
214
...
637
Załaduj więcej