Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 543 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Pirouette
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, biały, ø 23 cm, wysokość 35 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Reindeer Tartan
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w kratkę, 55x55 cm
(4)
W magazynie
185 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, szary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, różowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Excel
Dwupiętowy, ze stali nierdzewnej, szary, 31,5x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Lampa zewnętrzna Felix
Czarna, plastikowa, LED, solarna, 14x14x19 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna jesionowego, czarny, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy/z ornamentami, 45x140 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Bluey "Beach"
Bawełniany, niebieski/beżowy, 70x140 cm
(9)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Brasil
Plastikowy, morski, 320 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(92)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, 340 ml, 9x8 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Poduszka Carbon
Do spania, 60x60 cm
(12)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-20% z kodem
Ulubione
Artsy Doormats
Wycieraczka Wipe Your Paws
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka na krzesło Lambskin
Ze sztucznego futra, 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 200 ml, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Gąbka do mycia naczyń Tower
Silikonowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Serwetnik Feline
Metalowy, czarny, 12x6 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Yes Everyday
Sztućce do sałatek Knossos
2 szt.
W magazynie
36 zł
z kodem
44,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, beżowa, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Carlos Circle Geo
Syntetyczny, bez włosia, żółty/zielony, 60x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Hello Kitty Kuromi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Malta
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, biały/zielony, 80x250 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki Podium
5 szt., 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie/na makaron, plastikowe, szare
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Roba
Krzesełko do karmienia Kid Up
W naturalnym kolorze, nośność 51 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Amber
37,5 x 46 cm, w kolorze srebra, kwiecista
(14)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Restilo
Pokrowce zestaw Sento
Na krzesło, 4 szt., elastyczne, 48 cm, kremowe
(8)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
27,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Hanah Home
Podnóżek Bubble
Aksamitny, beżowy, szerokość 95 cm, głębokość 95 cm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 279 zł
z kodem
2 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, szarobeżowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Talerzyk na biżuterię Leopards
11x10 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Pojemnik na chusteczki Ume
Plastikowy, 14x26 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Accordion
Na USB, stołowa/przenośna, papierowa/bambusowa, w naturalnym kolorze, szerokość 10 cm, długość 10 cm, wysokość 3,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro Karval
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Cement
27x26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Namaste
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, w mandalę/z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Kem
Czarny/w kolorze złota, metalowy, z elastyczną konstrukcją, 36x40x15 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Zen
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 81 - 163 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ściągaczka z uchwytem Duo
Biała, długość 24 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Carli Tie
Częściowo zaciemniająca (dimout), w kolorze kości słoniowej, 140x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Art
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 97x150 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 51x47 cm, wysokość 3 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Aqua Liso
Syntetyczny, shaggy, w kolorze ochry, 57x110 cm
(92)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Lily
2 szt., 320 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Ursule
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 160x220 cm
(7)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Dorchester
Ciemnoszary, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
211
212
213
...
637
Załaduj więcej