Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
30 560 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Jable
Stalowy, antracytowy, ø 45 cm, wysokość 50 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Pomarańczowa, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Taśma uszczelniająca Christmas Tree
Beżowa, 90x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Denise
2 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
407 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Domus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Luz
Teleskopowy, metalowy, czarny, 70 - 115 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Fiesta
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, antracytowy, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
347,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Davos
Plastikowy, biały, 350 ml, 8x10 cm, wysokość 13 cm
(34)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Peuter
70x140 cm, ze stelażem, z litego drewna sosnowego, powłoka: barwienie, białe
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minecraft
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/niebieska, bawełniana, 140x200 cm
(10)
W magazynie
104 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Niebieski/fioletowy, 125x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
224,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, czarny, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Twist Hexagon
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, w ciemnym naturalnym kolorze, ø 12 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leitmotiv
Stołek Cherish
Sztaplowany, plastikowy, jasnoróżowy, wysokość 47 cm, nośność 150 kg
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce New York
90x200 cm, ze stelażem, metalowe, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 70x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
336,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Sandrine
Na zupę, kamionkowa, szara, 900 ml, ø 22 cm
(3)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Actona
Komoda Jaipur
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: malowanie proszkowe, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 70 cm, głębokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 399 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, czarny, ø 10 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan Coastalina
Syntetyczny, z średnim włosiem, czarny/beżowy, 120x180 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Torebki prezentowe zestaw Rocket
8 szt., 11x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Durszlak Droplet
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Szklanki zestaw
6 szt., 547 ml, do whiskey
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Pojemnik Hammershøi Summer
Na żywność, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, niebieskie
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Plastia
Pojemnik do uprawy roślin Urbalive
Samonawadniający, plastikowy, z otworem drenażowym , wysokość 48 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vitaus
Dywan Sandstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnoniebieski/jasnobrązowy, 160x230 cm
(11)
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Miska Taormina
Na zupę, kamionkowa, niebieska/turkusowa, 650 ml, ø 15 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Mirage
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, czarny/szary, 80x300 cm
(46)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Soft
58x78 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, biały
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Light & Living
Miska dekoracyjna Rosana
Metalowa, 15x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Lido
Stalowy, w kolorze srebra, 28x14 cm, wysokość 16 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obrazek dziecięcy Roller Llama
30x40 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Beware I'm Cute French Bulldog
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
32x42 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
210 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Duet Kona
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, szary/w kolorze kości słoniowej, ø 160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, jasnoróżowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod skrzynkę na kwiaty
Z terakoty, 18x42 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 34x26 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 200x200 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova One
Kamionkowy, zielony, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 8x12 cm, wysokość 2,5 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Wazon Orange 021
Ceramiczny, pomarańczowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
202
203
204
...
637
Załaduj więcej