Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 975 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., zielony
(44)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Lido
Ze stali nierdzewnej, czarny, 28x16 cm, wysokość 14 cm
(28)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów
Szklany, biały, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(42)
Dostawa od 19.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Nakładka na kran do odkamieniania
(246)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(273)
W magazynie
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Rustic
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, brązowa, ze wzorem drewna
(30)
W magazynie
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Dywan Gloria
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czarny/kremowy, 120x170 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Dywan odpowiedni na zewnątrz Menorca
Syntetyczny, z włókien z recyklingu, bouclé, bez włosia, okrągły, kremowy, ø 120 cm
(30)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18x11 cm, wysokość 11 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 7x7 cm, wysokość 10 cm
(30)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Etażerka Molly
Szklana, biała, ø 29 cm
(30)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Hayden
4 szt., szklane, 90 ml
(30)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
DOKE
Dodatek Erin
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Lejek do wina
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Karnisz Ringlet
Regulowany, stalowy, w kolorze złota, 107 - 305 cm
(32)
W magazynie
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Plaza
Pikowany, szary, 220x240 cm
(34)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Desulo
Bez wiercenia/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, metalowy, biały, 6x14 cm, wysokość 12 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, niebieska
(32)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Metaltex
Regał na kółkach
Biały, szerokość 46 cm, wysokość 76 cm, głębokość 35 cm
(38)
W magazynie
216 zł
z kodem
269,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Dziecięca szafka na buty Kid's Shoe Rack
Metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, liczba par butów 3 , szerokość 18 cm, wysokość 67 cm, głębokość 18 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Wenko
Kółka do zasłony prysznicowej zestaw
12 szt., plastikowe, białe, 6 cm
(36)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
3,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Tower
Stalowy, biały, 11,5x11,5 cm, wysokość 39 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 13 cm, wysokość 58 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bosio
Ścienna, szklana, w kolorze matowej czerni, 10x14 cm, wysokość 35 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuszek dziecięcy Pirate
(36)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tosca
Drewniana/plastikowa, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(181)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(49)
W magazynie
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Lava
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 52x20 cm, wysokość 81,5 cm
(92)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Foldable
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 88x49 cm, wysokość 167 cm
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
7,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Imon
Ze szczotką, plastikowy, biały, 15x20 cm, wysokość 58,5 cm
(138)
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(100)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw
2 szt., na grzejnik, ceramiczne, białe
(21)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Partaj
Szara, plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 180 cm
(47)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Widelce zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Ręczniki zestaw Marina
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnofioletowe, 4x średni ręcznik (50x100)/2x ręcznik kąpielowy (70x140)
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Clean Twist M Ergo
Z wiadrem
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
265,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Długie łyżeczki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
6,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Taboret pod prysznic Secura
Plastikowy, biały, antypoślizgowy, wysokość 21 cm, nośność 150 kg
(54)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Como
Biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 8 m
(150)
W magazynie
81 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(54)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dziecięcy dywan do zabawy Gameplan
Syntetyczny, z krótkim włosiem, ciemnoszary, 120x170 cm
(16)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, zielona, 220x230 cm
(16)
W magazynie
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
39
40
41
...
320
Załaduj więcej