Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 020 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, ø 10 cm, wysokość 10 cm
(82)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw City
6 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra
(220)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
5,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Tabliczka Toilettes
Metalowa, 30,5x7 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Pojemnik chłodzący z foremką do lodu
Plastikowy
(25)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Ambiance
Naklejka Landscape Night in New York
Na ścianę, 90x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Regał na wino Libro
Wiszący, czarny, liczba butelek 12, czarny, szerokość 21 cm, wysokość 68 cm
(35)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Hawaii
30x40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Talerz Bea
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, brązowy
(25)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej
Metalowy, biały, 57 cm
(25)
Dostawa od 19.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Szczotka do grzejników
Plastikowa
(53)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Półka Upp
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 20 cm, głębokość 16 cm
(53)
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Zasłona prysznicowa Ginkgo
Kwiecista, biała/niebieska, 180x200 cm
(44)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Art
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, brązowy, 57x90 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra z połyskiem, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(22)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Palena
Brązowy, 250 ml, 8,5x10 cm, wysokość 14 cm
(37)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa H2PrO
(22)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sedilo
Wolnoopadająca, 36,2 x 45,2 cm, plastikowa, szara
(22)
W magazynie
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały
(63)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(22)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw
2 szt., SafeFix
(37)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Hello & Flowers
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 45x75 cm
(37)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Regał na buty
Metalowy, w kolorze srebra, liczba par butów 12 , szerokość 59 cm, wysokość 71 cm, głębokość 29 cm
(108)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vitaus
Dywan Hali
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, niebieski, 50x80 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, biały
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Ulubione
Tescoma
Garnek Presto
Ø 11 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Bianca Abstract
Syntetyczny, z średnim włosiem, czarny, 60x120 cm
(22)
Dostawa od 30.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Podkładka Fox
Drewniana, brązowa, 9x10 cm
(19)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Lines
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 600 ml
(65)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 30x15 cm, wysokość 10 cm
(19)
W magazynie
137 zł
z kodem
170,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(83)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Pumpkin L
Plastikowy, z nadrukiem, pomarańczowy, ø 24 cm, wysokość 27 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Solniczka i pieprzniczka Hammershøi
Porcelanowa
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(19)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(19)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Atle
Do kontaktu, drewniany, biały, szerokość 4,5 cm, długość 40 cm, wysokość 28 cm
(19)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba źródeł światła (2)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Torba na zakupy Wild Wonders
(46)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin L
Z pedałem, plastikowy, w kolorze srebra, 45 l
(19)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Aquatexplus Lava
Ze stali nierdzewnej, szary, 35x30 cm
(48)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko
Metalowy, w kolorze srebra, 14x28 cm, wysokość 34 cm
(48)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Retro
Bawełniana, wiązana, kwiecista, 37x37 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Karmnik na kule tłuszowe
Ø 8 cm, wysokość 23 cm
(48)
Dostawa od 21.10.2026
30 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Lorena Canals
Mata antypoślizgowa pod dywan Natural Latex-coated L
160x230 cm
(39)
W magazynie
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Aquamarin
Ceramiczna, biała/niebieska, 10x10 cm, wysokość 40 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Maison
Czarna, 45x75 cm
(39)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milano
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(32)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
33
34
35
...
321
Załaduj więcej