Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
25 959 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Loelia
Plastikowa, geometryczna, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
23,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Kese
Czarna, metalowa, ø68x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
270,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, czarny, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Podkładka na biurko Coastal Birds
Jasnoniebieska, szklana
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 315 ml, do koktajli
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
53,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Waga kuchenna Optissl BC50D2V0
Ciemnoszara, cyfrowa, szklana, nośność 5 kg
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Hummingbirds
4 szt., korkowe, szare, 10x10 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Roger la Borde
Kartki zestaw Christmas
8 szt., ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
5,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Kubki zestaw
4 szt., 100 ml, na espresso, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 10 cmwysokość 15 cmgłębokość 8 cm
(3)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Elef
Kamionkowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Ochraniacz do łóżeczka Seashells
Kremowy
(3)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Diamond
Niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, kremowe, 50x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Dozownik do mydła Shine
Plastikowy, w kolorze złota, ø 8 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Portes
Plastikowa, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(3)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Turin
2 szt., szare, metalowe, LED, wbijane, solarne, ø13,5x47 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt Chenille
Szara
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, kremowa, 180x220 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy
Plastikowy, biały, 19x28 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Koszyk na drewno
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana, czarna, 18x40 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, żółte, 30x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Capsule
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Design Letters
Miska dla dzieci Darling
Plastikowa, jasnoniebieska, ø 11 cm
(3)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Golden Leaves
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, niebieski/w kolorze złota, ø 120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-15% z kodem
Cotton House
Pościel Leopold
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna/z nadrukiem, 140x200 cm
(3)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cocoty
Do WC, czarny/beżowy, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
knor
Ramka
75x30 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Zestaw kreatywny Light of the Moon
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka Kokedama
Bez otworu drenażowego, ø 9 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(3)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Wycieraczka Cosmix
Czarno-biała, 45x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
22 x 22 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Molinella
Ścienna, ze stali nierdzewnej, czarna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Magic
Dwuosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Hendrik
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, abstrakcyjny wzór, szara, 140x220 cm
(3)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wielkanocna
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Wilson
2 szt., zaciemniające, do powieszenia na drążku, zielononiebieskie, 117x137 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
143
144
145
...
320
Załaduj więcej