Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 150 zł
17 348 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(6)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kalune Design
Półka Petra
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 15 cm, głębokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka bączek Wild Wonders
Plastikowe, rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Paco
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Leaves
Kwiecisty, 45x140 cm
(6)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Milo Bow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, biała/szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Reality
Kinkiet Latika
Biały, metalowy, 12x17x10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Fluorescencyjna pościel dziecięca Jurassic World
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 19 cm, wysokość 36 cm
(6)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Szczotka Terrazzo
(6)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Cats
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Pattou
Tekstylna, szara, 30x40 cm
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, niebieskie, 30x30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Garnek Enamel
Emaliowany, 1,7 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Love Story
Legowisko
Dla kotów, czarne, 66x36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Ręcznik Lavender
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Classic
Wodoodporny/antyalergiczny, 100x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrowiec na deskę do prasowania Medium Perfect Fit
Bawełniany, pomarańczowy, z nadrukiem, 110x35 cm
(7)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazek dziecięcy Teddy Bear
20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(7)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Nóż ogrodniczy
Metalowy/plastikowy, 1 cm
(6)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Floreor
3 szt., tekstylne, z ornamentami, 40x40 cm
(7)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Głęboki, ø 28 cm, porcelanowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Kuweta dla kota Savic Iriz
Plastikowa, szara, 37x50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Pink Edition
Próżniowy, plastikowy, różowy, 65x45x15,5 cm
(6)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artsy Doormats
Wycieraczka Mixed Wild Mushroom
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska, 40x70 cm
(6)
Dostawa od 23.10.2026
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Rafina
Bawełniana, beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Do kontaktu, wisząca, papierowa, niebieska, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Curly
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
82 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, ciemnoniebieski, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Homéa
Świece zestaw
10 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Mata samochodowa
Czarna
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Łopatka Cat It Design
Plastikowa, szara, 16x32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
2,2 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(7)
Dostawa od 22.10.2026
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
1
...
75
76
77
...
228
Załaduj więcej