Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 763 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Orion
Płyta grillowa Grande
Z aluminium, 43x27 cm, wysokość 4 cm
(12)
W magazynie
159 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa wisząca Elmas
Czarna/w kolorze miedzi, metalowa, ø51x130 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
476,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, szara, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt.
(12)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, czarna
(12)
Dostawa od 15.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ambiance
Naklejka dziecięca Cosmonauts Cats
Na ścianę, 35x22 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
Do koszyka
Do koszyka
Universal
Dziecięcy dywan do zabawy Clown
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(7)
W magazynie
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stołek Alvin
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, wysokość 45 cm, nośność 110 kg
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
Do koszyka
Do koszyka
Umbra
Stojak na papier toaletowy Bellwood
Plastikowy, biały, ø 18 cm, wysokość 68 cm
(7)
W magazynie
269 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Lustro Shamel
Ścienne, z drewnianą ramą, 45x70 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Universal
Chodnik Ricci Monet
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, jasnozielony, 52x200 cm
(7)
W magazynie
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Universal
Dywan Libet
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
739 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
285 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoróżowy, 160x220 cm
(7)
W magazynie
313 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (8)
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(7)
W magazynie
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Rex London
Zabawka pluszowa Mini Mouse in a Little Box
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 6 cm, długość 14 cm
(7)
W magazynie
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Small Flip
Stołowy, wysokość 16,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
504 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Universal
Dywan Petra Liso
Syntetyczny, bez włosia, kremowy, 160x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
914 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Wycieraczka Urban
Z włókna kokosowego, ceglasta/w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Giza 1410
Syntetyczny, bez włosia, beżowy, 140x200 cm
(7)
W magazynie
322 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (8)
Premium
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
85,26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Zone
Ściągaczka Rim
Czarna, długość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Duo Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 60x12 cm, wysokość 4,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Wazon Trudy
Ręcznie malowany, kamionkowy, zielony, 19x7,5 cm, wysokość 19 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
Holm
Pędzelek do smarowania
(7)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Elle Decoration
Dywan Pradesh Linen White
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, beżowy, 80x150 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
188 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 135x200 cm
(7)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Tiseco Home Studio
Skóra Lambskin
Syntetyczna, czarna, 60x180 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan Marrakesh
Syntetyczny, z średnim włosiem, czerwony/w kolorze złota, 80x150 cm
(7)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
Nowość
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
130 zł
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Karlsson
Zegar Joy
Ścienny, ø 40 cm
(7)
W magazynie
307 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Charline
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(7)
W magazynie
38 zł
12,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Szafka nocna Romantica
Z litego drewna sosnowego, biała/szara, 46x35 cm, wysokość 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
614 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Surface
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 15x14 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
154 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Koszyki zestaw Salar
2 szt., z trawy morskiej, czarne/w naturalnym kolorze, wysokość 21 cm
(7)
W magazynie
198 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 5 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
5 szt., plastikowe, beżowe, długość 41 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
73 zł
14,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do lodówki
Plastikowy, wysokość 6 cm
(7)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanah Home
Puf Rufmee
Z materiału bouclé, biały, szerokość 48 cm, głębokość 42 cm, wysokość 72 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
230 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Comilla
Syntetyczny, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 80 cm
(7)
W magazynie
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Artsy Doormats
Wycieraczka Abstract Moon Beige
Z plastiku z recyklingu, beżowa, 40x70 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Zasłona dziecięca Petite Princesse
Różowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
YAMAZAKI
Pojemnik na akcesoria do szycia Tower
14x27 cm, wysokość 13,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hanse Home
Dywan odpowiedni na zewnątrz Kadi
Syntetyczny, bez włosia, czerwony, 120x180 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
308 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
91
92
93
...
428
Załaduj więcej