Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 527 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Leitmotiv
Wieszak ścienny Saturnus Coloured XL
Metalowy, szerokość 54 cm, wysokość 14 cm, głębokość 15 cm
(33)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex Lite
Plastikowa, biała, 9x12 cm, wysokość 42 cm
(33)
W magazynie
128,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Zone
Podkładki zestaw Singles
6 szt., ze stojakiem, silikonowe, czarne, ø 10 cm
(47)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Loft
Tekstylny, czarny, 115 l
(33)
Dostawa od 19.10.2026
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Wieniec Edmonton
Świetlny/bożonarodzeniowy, ø 50 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Karnisz Midnight
Regulowany/podwójny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(35)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Clarence Floral
Pikowana, zielona/różowa, 220x230 cm
(37)
W magazynie
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer do szuflady Soft Storage
Tekstylny, 29x29 cm, wysokość 11 cm
(37)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, czarne
(43)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Balance
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Hexa
Ceramiczny, biały, 6,5x6,5 cm, wysokość 9 cm
(60)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Urban
Wiszący, tekstylny, czarny, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(37)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, szary, 10 l
(35)
Dostawa od 06.11.2026
43 zł
z kodem
53,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Magnetyczne zmiękczacze do wody zestaw
2 szt.
(149)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(65)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Blomus
Dozownik do mydła Sono
Ceramiczny, kremowy, 250 ml, 9x9,5 cm, wysokość 14,5 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy EasyStore
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, 23,5x17,5 cm, wysokość 76 cm
(54)
W magazynie
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Wyciskarka do cytrusów Pixie
Ceramiczna
(24)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(24)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wycieraczka
Czarna/brązowa, 40x60 cm
(63)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam - Air Board Express S/M
Bawełniany, biały/czarny, kwiecisty, 125x40 cm
(24)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Ulubione
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(24)
Dostawa od 09.12.2026
826 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 180 ml, 9x9 cm, wysokość 16,5 cm
(175)
Dostawa od 19.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Beżowa, 60x90 cm
(50)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Sztućce Black Luxure
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(50)
W magazynie
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Bambusa
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(26)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Blomus
Koszyk Tela
Do łazienki, tekstylny, beżowy, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 17x10 cm, wysokość 12 cm
(26)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, czarny, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na pieczywo Black Outdoor Kitchen Bela
Czarny, metalowy/tekstylny, 11,5x27 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kave Home
Sztuczny fikus Lyrata
Ø 60 cm, wysokość 150 cm
(26)
Dostawa od 07.12.2026
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Mercadal
Czarna/beżowa, ceramiczna, ø45x60 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
554 zł
z kodem
692 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Jarana
3 szt., do łazienki, tekstylne, białe, wysokość 13 cm
(19)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Amari
Wełniany, z średnim włosiem, 60x230 cm
(19)
W magazynie
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 55 l
(46)
W magazynie
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Uchwyt do łazienki Secura
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, długość 24,5 cm
(57)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Dywan Rubbico
Syntetyczny, z średnim włosiem, biały/szary, 160x230 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x250 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Keter
Skrzynia ogrodowa Borneo
Plastikowa, pojemność 416 l, szerokość 129,5 cm, wysokość 62,5 cm, głębokość 70 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
611 zł
z kodem
764 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Pokrowiec na deskę do prasowania Premium 2v1
Bawełniany, niebieski, z nadrukiem, 130x45 cm
(46)
W magazynie
55,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Gold Marble
Syntetyczny, z średnim włosiem, czarny/w kolorze złota, 140x200 cm
(19)
Dostawa od 30.10.2026
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Doniczka
Ręcznie wykonana, terakotowa, z otworem drenażowym , ø 12 cm, wysokość 8,5 cm
(78)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stolik Seaford
Czarny/w naturalnym kolorze, ø 80 cm, wysokość 45 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Haczyk Bird
Ścienny, plastikowy, czarny
(44)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Auron
Plastikowy, w kolorze złota, 300 ml, 7x8 cm, wysokość 16,5 cm
(44)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., zielony
(44)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
43
44
45
...
425
Załaduj więcej