Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 147 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Trio
Lampa sufitowa Iseo
Czarna, z litego drewna kauczukowego, LED, natynkowa , ø40x7 cm
(2)
W magazynie
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dywan dziecięcy Epifania
Bawełniany, z krótkim włosiem, okrągły, kremowy, ø 100 cm
(2)
W magazynie
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Zielony/fioletowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, czarny, szerokość 29 cm, wysokość 42 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
573 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Decore
Dywan odpowiedni na zewnątrz Zambezi
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, bez włosia, biały/czarny, 160x230 cm
(2)
W magazynie
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Hera
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 240x220 cm
(2)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Svaneholm
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 35x7,5x53 cm
(2)
W magazynie
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Reality
Lampa wisząca Chapeau
W kolorze matowej czerni, metalowa, ø60x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stolik Plain
Czarny, 35x35 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
556 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Keksówka
1 szt., ø 29,5 cm, ceramika
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Kinkiet Zenit
Biały/w kolorze srebra, z opalowego szkła, IP44, 16x13,5x13,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tescoma
Tłuczek do mięsa z tasakiem President
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla psów, ceramiczna, z nadrukiem, ø 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 19 cmwysokość 15 cmgłębokość 12 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
WMF
Kubki zestaw Barista
2 szt., 380 ml, porcelanowe, do latte, białe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Fondi
Ścienny, drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 60x25,5 cm, wysokość 48,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Miska Naive
Na zupę/na sałatkę, ceramiczna, kremowa, 460 ml, ø 20 cm
(2)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Kenya Lodge
Bawełniana, strukturalna, brązowa/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Solaris
Bawełniana/silikonowa, czarno-biała, 18x30 cm
(2)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Obrus Christmas Town
Bawełniany, z nadrukiem, beżowy, 137x229 cm
(2)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna palma
70x60 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, jasnoszare, 70x58 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Thunderstorm
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, szary, ø 100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Podłokietnik do sofy modułowej Neom
Beżowy, szerokość 89 cm, głębokość 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
665 zł
z kodem
782 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoniebieski, 120x170 cm
(2)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Zestaw prysznicowy Uno
Ze słuchawką prysznicową/z drążkiem z suwakiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 70 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
203
204
205
...
419
Załaduj więcej