Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 782 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Reality
Lampa stojąca Specter
Czarna, metalowa, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, ø25x178 cm
(6)
W magazynie
345 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(7)
W magazynie
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Floreor
3 szt., tekstylne, z ornamentami, 40x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
9,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Nóż ogrodniczy
Metalowy/plastikowy, 1 cm
(6)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Reality
Lampa sufitowa Chapeau
W kolorze matowej czerni, metalowa, ø60x15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
349 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Christmas Noel
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, czarny, 18x18 cm, wysokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sollux
Lampa punktowa Roda
W naturalnym kolorze, z litego drewna brzozowego, ø10x10 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Vela
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maxwell & Williams
Talerz
Głęboki, ø 28 cm, porcelanowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Patelnia Marble Professional
Na naleśniki, z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Kuweta dla kota Savic Iriz
Plastikowa, szara, 37x50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Artsy Doormats
Wycieraczka Mixed Wild Mushroom
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieska, 40x70 cm
(6)
Dostawa od 23.10.2026
109,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Blomus
Stoliki zestaw Fera
2 szt., metalowe, czarne, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(7)
Dostawa od 27.10.2026
759 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tescoma
Garnek Magnum
Ciśnieniowy – szybkowar, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rolser
Torba na zakupy Plegamatic Original MF
Na kółkach, 40 l
(7)
Dostawa od 14.10.2026
317 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka odpowiednia na zewnątrz Rafina
Bawełniana, beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(6)
W magazynie
73 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Porcelanowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Chodnik Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, beżowy, 80x200 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
299,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stół ogrodowy Montjoi
Stalowy, okrągły, szary, ø 70 cm
(6)
Dostawa od 14.12.2026
692 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Spirale
Plastikowa, abstrakcyjny wzór, ø 38 cm
(6)
Dostawa od 30.10.2026
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Podwyższona grządka
Drewniana/plastikowa, 63 l, 38x80 cm, wysokość 78 cm
(7)
Dostawa od 29.10.2026
496,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kalune Design
Półka Destan
Wielopoziomowa, w dekorze sosny, z płyty MDF, powłoka: melamina, antracytowa/w naturalnym kolorze, szerokość 65 cm, wysokość 96 cm, głębokość 19 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
324 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Curly
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(7)
Dostawa od 23.10.2026
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, ciemnoniebieski, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 10 szt.
Homéa
Świece zestaw
10 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
32 zł
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Love Story
Mata samochodowa
Czarna
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Łopatka Cat It Design
Plastikowa, szara, 16x32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Pojemnik Greenish
2,2 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(7)
Dostawa od 22.10.2026
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Flair Rugs
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Mabel
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 80x230 cm
(6)
Dostawa od 23.10.2026
352 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Atlanta
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały/niebieski, 35x45 cm
(6)
Dostawa od 30.10.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Szlafrok Cozy
W rozmiarze L/XL, z mikropluszu, jasnoszary
(6)
W magazynie
205 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rozmiar (2)
Printintin
Naklejki Garden
(6)
W magazynie
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 20.11.2026
34 zł
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Trio
Lampa stołowa Julieta
Czarna/beżowa, tekstylna, ø20x33 cm
(6)
Dostawa od 03.11.2026
271 zł
Do koszyka
Do koszyka
Opviq lights
Lampa sufitowa Tramino
Czarna/w kolorze złota, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 22x72x26 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
340,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
LotusGrill
Pokrywa na grill Classic
Szklana
(6)
Dostawa od 21.10.2026
388 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy
Drewniany, w naturalnym kolorze, 55x85 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
275,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Loft William
Ścienne, 60x150 cm
(20)
W magazynie
584 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rojaplast
Kwietnik
Drewniany, 49x58 cm, wysokość 82 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 50x23 cm, wysokość 50 cm, 23 l
(13)
W magazynie
149,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
120
121
122
...
428
Załaduj więcej