Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
29 835 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Madai
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 130 kg
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Konsola Westerleigh
40x105 cm, wysokość 76 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 719 zł
z kodem
2 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 023 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
1 264,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Cillie
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 28x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tadea
Na zamek , w zabawny wzór, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lampion LED Lito Led
Na USB, metalowy, czarny, ø 31 cm, wysokość 49 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
754 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bizzotto
Stół ogrodowy Elin
Aluminiowy, składany, antracytowy, 70x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
4 szt., 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Mini Vichy
Zmywalny, w kratkę, zielony, 140x240 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Z powłoką nieprzywierającą/z powłoką ceramiczną, ze stali nierdzewnej, ø 30 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 10 cm, wysokość 42 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Aram
Ceramiczny, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Juno
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze/w jasnym naturalnym kolorze/w ciemnym naturalnym kolorze, 200x300 cm
(88)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin Round S
Tekstylny, kremowy, ø 21 cm, wysokość 17 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na rower Tower
W magazynie
Ostatnie sztuki
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, w kolorze srebra, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Orion
Dzbanek termos Termo
2,1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ESTE
Dywan Pebble
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, czarny, 21x33,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Stolik Pensacola
Czarny, ø 80 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Lenorel
Marmurowa, 28x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Lorena Canals
Dywan Color Lines
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z krótkim włosiem, kremowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
999 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Fjord
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 80x300 cm
W magazynie
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Ted Baker
Dywan Greenwich
Tkany ręcznie, wełniany, bez włosia, okrągły, beżowy, ø 160 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
787 zł
z kodem
984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Taca dekoracyjna Suds
Z żywicy polimerowej, 15x27 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Kinkiet Asteria Wall Short
Kremowy/w kolorze złota, stalowy, LED, z elastyczną konstrukcją/ze ściemniaczem, 25x9x15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
791 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Kamal Dune
Dwustronny/tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, z frędzlami, jasnoniebieski/beżowy, 160x230 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 479 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Opviq lights
Kinkiet Profil
Beżowy/w kolorze złota, tekstylny, 18x30x24 cm
(18)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Gatsby
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, brązowy, 200x290 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 623 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Koń na biegunach Dolly
34x65 cm, wysokość 53 cm, nośność 60 kg, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Komoda dziecięca Jil
Z przewijakiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 117 cm, wysokość 103 cm, głębokość 78 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Birka
Dwustronny/tkany ręcznie, z mieszanki juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Marckeric
Witryna Alessandra
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, zielona, szerokość 142 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 559 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
1 790 zł
z kodem
2 238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Czarny
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Luvy
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, ø 160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unique Furniture
Konsola Nola
Brązowa, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Młynek do soli i pieprzu Grand Cru Nouveau
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Slim Line
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 431 zł
z kodem
4 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Lina
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w jasnym naturalnym kolorze, ø 150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Phoenix
Ceramiczna, niebieska, 11,5x14,5 cm
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Parasolnik Atin
Metalowy, beżowy, ø 20 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 27x40 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Harris Boucle
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, szaroniebieski, 160x230 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
779 zł
z kodem
974 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
428
429
430
...
622
Załaduj więcej