Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 696 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Curver
Kosz na śmieci Flip Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, żółty/czarny, 9 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 700 ml
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
LEIFHEIT
Ściągaczka do okien 3in1
Zielona, długość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Panglao New York White
Syntetyczny, z średnim włosiem, biały, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Pantone
Notes Green 16-6340
W kratkę
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Bully
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Milton
Z podłokietnikami, tapicerowany, aksamitny, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
637 zł
z kodem
749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Kosz na śmieci Flip Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, żółty/czarny, 25 l
(1)
W magazynie
75,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Curver
Kosz na śmieci Click-It
Plastikowy, beżowy, 25 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Eilo
Biała/czarna, z opalowego szkła, 71x26x164 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
995 zł
z kodem
1 171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan Vintage Orient
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Gain
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, z imitacji skóry, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Rosie
Beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 189 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Martini
4 szt., tekstylne, zielone/brązowe, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Badger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 8 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sapho
Uchwyt na słuchawkę prysznicową
Z mosiądzu, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Orvena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 21 cm, wysokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Kentucky 9
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Żarówka Filament
Z gwintem E27, 2600 K, 6 W, ze ściemniaczem, ø 12,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Łóżko jednoosobowe Morris
90x200 cm, bez zagłówka, bez stelaża, powłoka: barwienie, szare
(1)
W magazynie
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Paisley
2 szt., tapicerowane, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
779,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Dinosaurs
8 szt., papierowe, do kolorowania, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Krzesło Maureen
Z podłokietnikami/sztaplowane, tapicerowane, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 024 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Kiso
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze khaki, 70x130 cm
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Christmas Joy
Czarno-biała, z litego drewna brzozowego, do kontaktu, 16x10x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sheep Honeycomb
Papierowa, wykonana ręcznie, 9 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Haczyk Fixeo
Bez wiercenia, bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Molier
Syntetyczny, z średnim włosiem, kremowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vitaus
Dywan dziecięcy Cute Animals
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, w kolorze kości słoniowej, ø 120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Frozen "Wind"
Bawełniany, 70x140 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, jasnoszary, 45x45 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BonBistro
Taca Squito
13x24 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
OYOY Living Design
Podpórka do książek Savi
Kamienna
(1)
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Les Balles
Plastikowa, pomarańczowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik odpowiedni na zewnątrz Nova 1201
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 80x250 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Ignite
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, czerwony/szary, ø 150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
277 zł
z kodem
326 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Sky
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary, 240x340 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (8)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
382
383
384
...
661
Załaduj więcej