Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 687 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 19,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Stolik ogrodowy Ridley
Aluminiowy, biały, ø 50 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Up
2 szt., ręcznie wykonane, ceramiczne, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan dziecięcy Crown
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, niebieski, ø 100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, beżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sollux
Lampa punktowa Ollo
Biała, metalowa, 10x15x8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Cream 2.0
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(1)
W magazynie
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Great Art,
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Luma
Rozkładany/ze schowkiem, prawostronny/lewostronny/strona zmienna/z szezlongiem, beżowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 168 cm, głębokość siedziska 82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
5 329 zł
z kodem
6 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ropez
Narożnik Sarina
Sztruksowy, rozkładany/ze schowkiem, lewostronny, odpowiedni dla zwierząt domowych, kremowy, trzyosobowy, szerokość 255 cm, głębokość 168 cm, głębokość siedziska 82 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
6 391 zł
z kodem
7 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Róg i kształt (5)
Premium
-15% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Sylva
W naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, z wyborem koloru, ø6x14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Z litego drewna, LED, na baterie, 15x3x17 cm
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Kapelusz dziecięcy Lola
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Kunu
Tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, w naturalnym kolorze, 120x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Restilo
Zasłona Corita
Zaciemniająca, szarobrązowa, 140x250 cm
(1)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maison de Rêve
Łóżko kontynentalne Melba
180x200 cm, ze schowkiem, tapicerowane, z materacem/z topperem, z tkaniny szenilowej, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
7 564 zł
z kodem
8 899 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 682 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gingko
Lampa stołowa Alice Mushroom
Biała/w ciemnym naturalnym kolorze, z litego drewna orzechowego, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, ø10x13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Reality
Lampa stojąca Nina
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 23x33,5x144 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Taca Kora
13x32 cm, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Meri Meri
Piniata Unicorn Favor
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Lorena Canals
Dywan Bloom Natural
Odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z frędzlami, kremowy, 200x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 979 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w matowym białym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(1)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Chilli
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Verbera
Biała, metalowa, ø26,5x38 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
535 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., ø 28 cm, new bone china, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
Curver
Koszyk Jute
Plastikowy, szarobrązowy, ø 17 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Bombki zestaw
6 szt., plastikowe, ø 8 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
5,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ponczo dziecięce Jurassic World "Volcano"
W rozmiarze 3-8 lat, bawełniane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, kremowe, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Støraa
Szafka pod umywalkę Mirza
Z płyty MDF, powłoka: folia, biała, szerokość 60 cm, wysokość 56 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
577 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa wisząca Brisia
Biała/w kolorze złota, z opalowego szkła, ø30x134 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Time
Frotte, bawełniany, szarobeżowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoróżowe, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Orion
Garnek Ecrina
Z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 4,4 l, ø 24 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Curver
Kosz na śmieci Flip Bin
Do segregacji odpadów, plastikowy, żółty/czarny, 9 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
S|P Collection
Filiżanka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, 215 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 700 ml
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
LEIFHEIT
Ściągaczka do okien 3in1
Zielona, długość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Panglao New York White
Syntetyczny, z średnim włosiem, biały, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Pantone
Notes Green 16-6340
W kratkę
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
381
382
383
...
661
Załaduj więcej