Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 633 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 14 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Cyfrowy, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Sophia
Tapicerowane, szare
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Busy B
Notes Spot
128 str., w formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fischer & Honsel
Żarówka Standard
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Embossed Paw
Tekstylna, czarna, 30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Tapicerowany, z szenilu, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 208 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Ciemnoniebieski, 1,8 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Bella the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Minas
Plastikowa, jasnobrązowa, ø 10 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ted Baker
Dywan odpowiedni na zewnątrz Haringey Bounds
Dwustronny, syntetyczny, bouclé, bez włosia, okrągły, kremowy/w naturalnym kolorze, ø 160 cm
(1)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Carnival
Na kawę/na herbatę/na ciastka, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Mia Ellipse
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, szarobeżowy, 80x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, zielone, 140x190 cm
(1)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bonami Essentials
Stoliki zestaw Noah
2 szt., w dekorze dębu, czarne/w naturalnym kolorze, 38x38 cm, wysokość 41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Ribble
Z mikropluszu, niebieski, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Parrot
Tekstylna, czerwona
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Rainbow Hearts
Do łóżeczka, ciepła, zapinana na guziki, różowa, polarowa, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Mustard
Lniany, 40x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 280x370 cm
(1)
W magazynie
2 082 zł
z kodem
2 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (9)
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Zen Rectangles
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Biała, 72,5x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Ozdoby świąteczne zestaw Gingerbread Couple
2 szt., tekstylne, wykonane ręcznie, 6,5 cm
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Anniversary
2 szt., deserowe, ø 20 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BePureHome
Poduszka dekoracyjna Bouquet
Aksamitna, pomarańczowa, ø 45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Puf Folk
Wełniany, w kolorze terakoty, ø 70 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Cesura
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 30x40 cm, wysokość 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic white
Kremowy, 450 ml
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Pattou
Tekstylna, czarna, 30x40 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Mia Textured Scallop
Tkany ręcznie, wełniany, z średnim włosiem, beżowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa
Gumowa, niebieska
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Shine
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Nordic sage
3 szt., szałwiowe, 500 ml/1 l/2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Bieżnik
Wodoodporny, kwiecisty, 40x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko kontynentalne Olia Bold
160x200 cm, tapicerowane, z materacem, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
8 489 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Thessa Bold
180x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, sztruksowe, szarobrązowe
(1)
W magazynie
4 156 zł
z kodem
4 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar (2)
+ Materac jest częścią zestawu (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
Yes Everyday
Lampion Hamir
Z juty, ø 25 cm, wysokość 37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Arya
Z mikfroflaneli, niebieska, 180x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Renata Corsi
Kopertówka AW20 RC 8089
Ze skóry
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bizzotto
Leżak ogrodowy Taylor
Regulowany, metalowy, beżowy, nośność 110 kg, szerokość 70 cm, wysokość 91,5 cm, głębokość 182 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa In The Meadow
Ceramiczna, kremowa, ø 25,5 cm, pojemność 1,9 l
(1)
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Narożnik Bemy
Lewostronny/z szezlongiem, jasnobrązowy, czteroosobowy, szerokość 295 cm, głębokość 174 cm, głębokość siedziska 80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
8 754 zł
z kodem
10 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Róg i kształt (2)
+ Wymiary (2)
1
...
376
377
378
...
660
Załaduj więcej