Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 516 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Elle Decoration
Dywan Majoli
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, kremowy/w kolorze kości słoniowej, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Uya
2 szt., z wodorostów, w kratkę, 33,5x49 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Abstract Swirl
Wełniany, bez włosia, brązowy/kremowy, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ścierka Forest Green Gingham
Lniana, zielona/szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Retro
Frotte, z bawełny organicznej, geometryczny/w kratkę, jasnożółty/fioletowy, 70x133 cm
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Bonami Extra -20%
-25% w aplikacji
Universal
Dywan Mirtha
Syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, beżowy, 154x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Hawaii
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoszary, 160x230 cm
(1)
W magazynie
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Bitz
Taca Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Spirella
Zasłona prysznicowa Kos
Biała/w kolorze srebra, 120x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft Edge
Ścienne, 69x95 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z mikropluszu, musztardowa, ø 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Markslöjd
Lampion LED Pure
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny/na USB, IP44, 18x18x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
337 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Elati
Beżowa, tekstylna, ø39x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Play
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, zielona/beżowa, bawełniana, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pokrowiec na meble ogrodowe Iria
150x80 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (12)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Milly
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowa, żółta
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Chodnik Pompei 1612
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, beżowy, 80x250 cm
(1)
W magazynie
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, plastikowy, jasnoszary, 4 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 160x230 cm
(1)
W magazynie
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Squid Lighting
Kinkiet Oslo
Czarno-biały, z opalowego szkła, IP40, 15x30x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, czarne, 150x200 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Ghost
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, czarny, 45x45 cm, wysokość 44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Decore
Dywan odpowiedni na zewnątrz Bella
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, syntetyczny, z włókien z recyklingu, bez włosia, pomarańczowy/beżowy, 80x180 cm
(1)
W magazynie
292 zł
z kodem
342,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Printworks
Album na zdjęcia Family and Friends
30 str.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dozownik do mydła Mozie
Betonowy, kremowy, 180 ml, ø 8 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bianca
Dywanik łazienkowy Aspen Bobble
Odpowiedni do prania, szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Hilena
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, wysokość 15 cm, długość 28 cm
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke Parasol
W kolorze srebra, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Plate
Beżowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 36x7,5x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
302 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Lorena Canals
Dziecięce kosze na zabawki Truck
2 szt., tekstylne, 24x14x8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
229 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, beżowe, 50x63 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x120 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Nutcracker Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa/fioletowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Roba
Stolik dla dzieci
52x76 cm, wysokość 56 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kinkiet Damila
Czarny/w naturalnym kolorze, rattanowy, 35x30x23 cm
(1)
W magazynie
265 zł
z kodem
311,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Blooming
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 100 cm
(1)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywan Figura
Odpowiedni do prania, bawełniany, z krótkim włosiem, biały/brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Gourmet
Zielony
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Flair Rugs
Dywan Jute Boucle Green
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, zielony/w naturalnym kolorze, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Talerzyk na biżuterię Flowers
11x10 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
351
352
353
...
657
Załaduj więcej