Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
50 450 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Poszewka na poduszkę Oba
Z satyny bawełnianej, na guziki, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Farmyard Animals
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Praska do ziemniaków Aero
Na ziemniaki, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Liczba elementów 30, rekomendowany wiek 3+ lat
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Transparent
2 szt., ze szkła hartowanego, 30x52 cm
(52)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Merci"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Minnie "Sweet"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, różowa, bawełniana, 100x135 cm
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, różowa/szara, 170x210 cm
(33)
Dostawa od 16.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Forever Together
Z gumką, dwuosobowe, kwieciste, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Tree
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 44 cm
(16)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Lahti
38x48 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 30x40
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szary, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek Mia
Szklany, 1,1 l
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Szpatułka do tortów
Metalowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Taca dekoracyjna Cement
27x26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Pisces
Tekstylny, niebieski, 54 l
(193)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Forma do babki
ø 26 cm, metal
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, morska, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x9 cm, wysokość 36 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 7,5 cm
(28)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wycieraczka Piano
Ciemnoszara, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Premier Housewares
Wycieraczka Bohemian
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Japandi
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Wycieraczka Sustain Botanical
Z włókna kokosowego, antracytowa, 40x60 cm
(20)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wycieraczka Mini White
Z włókna kokosowego, brązowa, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kindsgut
Zabawka Brachio
Drewniana, rekomendowany wiek 1+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Mya Tropical Bird
Kwiecista, niebieska, 180x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Uchwyt na papier toaletowy ReNew
Ścienny, stalowy, w kolorze złota, 2x13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Medea
Z żywicy polimerowej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Cukierniczka Pearl
Kamionkowa, biała, pojemność 100 ml
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79,12 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Tescoma
Blaszki zestaw Compact
4 szt., maksymalna temperatura 220 °C
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 04.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka George
Plastikowa, 1,325 l
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Mabile
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159,27 zł bez kodu
79,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Forma do babki
ø 26 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
79,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
79,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
64 zł
z kodem
79,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Guinea Pig
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
(14)
Dostawa od 14.10.2026
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dziecięca z efektem fluorescencyjnym Game Over
Z mikropluszu, szara, 38x29 cm
(5)
W magazynie
64 zł
z kodem
79,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Tarka Comfortline
Uniwersalna
(2)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
131
132
133
...
508
Załaduj więcej