Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 561 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Koc dziecięcy Paw Patrol
Polarowy, z nadrukiem, 100x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, pomarańczowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Miska Artisan
Na zupę, porcelanowa, biała/czarna, ø 13,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
30x40 cm, silikonowa
(113)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Foremki na jajka w koszulkach zestaw Pouched egg cooker
2 szt., silikonowe
(25)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Solniczka i pieprzniczka Sel & Poivre
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw młynków do pieprzu i soli Cody
2 szt., w kolorze złota, plastikowy
(39)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Teleskopowy ociekacz na zlew Fino
Plastikowy, szary, 49,5x8,5 cm
(8)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Bombka Ciri
Szklana, ø 8 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kula nawadniająca
Szklana, 197 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Retro Rollerskate
Szklana, wykonana ręcznie, 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Cafetiere
Szklana, wykonana ręcznie, ø 5,5 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Silex
300 ml
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
185 ml
(23)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Ego Dekor
Świecznik Kali
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Słuchawka prysznicowa
Czarna, ø 11 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Freezing
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 35x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Christmas Star
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 35x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Mistletoe Kiss
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, 35x45 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Santa Jumper
Tekstylna, wykonana ręcznie, 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Festive Car
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 35x47 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Toadstools
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 35x47 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zabawka Wand – Fairies in the Garden
Tekstylna/papierowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Raccoon
Tekstylna, szara
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zapasowa końcówka do miotełki do kurzu CleanTech
Ciemnoszara
Dostawa od 15.10.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Arden
2 szt., frotte, zielone, 50x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
ZicZac
Ścierki zestaw Duo Leno
3 szt., czarno-białe, 50x76 cm
Dostawa od 09.11.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Bieżnik Christmas
Ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 36x136 cm
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Singles
Plastikowy, w kolorze ochry, ø 2 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Kieliszki zestaw Chicago
4 szt., 210 ml, do koktajli
Dostawa od 21.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Palermo
4 szt., 350 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
46,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 170 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 220 ml, do whiskey
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
46,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 18 cm, wysokość 8,5 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
63
64
65
...
424
Załaduj więcej