Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 587 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Rabbit
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Wooly
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 55 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Bieżnik Red Gingham
Lniany, w kratkę, 40x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, niebieska, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Obraz Brett birdy
22,5x30 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Illustrated Autumn
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, ø 80 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Obrazek dziecięcy Saida
55x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 20x8,5 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan Dot Arch
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, pomarańczowy/kremowy, ø 80 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Dried Flower
Ze szkła hartowanego, beżowa, kwiecista, 52x30 cm
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Black Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, abstrakcyjny wzór, 52x30 cm
(4)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Iris
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, kwieciste, 52x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Wkładka do gotowania na parze
Ø 22 cm, silikonowa, zielona
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stolik Vita
Czarny/w naturalnym kolorze, 45x45 cm, wysokość 45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Printworks
Szachy Play Chess
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bambum
Dzbanek do herbaty Vogue
900 ml, z sitkiem, szklany, biały/brązowy
(23)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ideal Standard
Uchwyt i.Life A
W kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny
Z litego drewna paulowni, szerokość 61 cm, wysokość 14 cm, głębokość 8,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Dancing Fairies
2 szt., z nadrukiem, różowa, 168x183 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
320 zł bez kodu
160 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
2 szt., 700 ml, szklany
(16)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Zestaw do zabawy Food Crates
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
160 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw akcesoriów łazienkowych EasyStore
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Podpórka do książek Serela
Kamienna
W magazynie
Ostatnie sztuki
160,50 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, 55x16 cm, wysokość 12 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
137 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Ochraniacz na materac Alez
200x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dziecięca lampka nocna Ola
Biała, porcelanowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 25x15x18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lucie Floral Frill
2 szt., do powieszenia na drążku, w kratkę/kwieciste, białe/niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
274 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Półka Liliales
Wielopoziomowa, z litego drewna świerkowego, brązowa, szerokość 44 cm, wysokość 40 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Zero Twist
6 szt., frotte, bawełniane, ciemnoróżowe, 2x mały ręcznik (30x30)
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Alanur
Bawełniana, niebieska/różowa, 200x235 cm
(24)
Dostawa od 11.11.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 30,5x14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Opviq lights
Lampa wisząca Chandelier
Czarna, metalowa, ø35x117 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Karafka Cool-It
1,5 l, szklana, czarna
Dostawa od 19.10.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Macarena
Na drzwi, bawełniana, czarna, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sereno
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, niebieska, z nadrukiem
(18)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Sorrel Leaves
2 szt., do powieszenia na drążku, z nadrukiem, jasnobrązowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywan In Bloom
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, okrągły, jasnozielony, ø 80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Stelton
Cukierniczka Theo
Kamionkowa, czarna, pojemność 100 ml
Dostawa od 19.10.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka Ishtar
Kamionkowa, 15x11,5 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska na jajka Fattoria
Kamionkowa, biała
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Nettie
Ceramiczny, kremowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
OYOY Mini
Dziecięca lampka nocna Rainbow
Kremowa, silikonowa, LED, nocna/przenośna, do kontaktu, 18x6x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sollux
Kinkiet Castro
W kolorze złota, stalowy, 6x30x8 cm
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
243
244
245
...
424
Załaduj więcej