Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 474 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Tefal
Patelnia Daily Cook G7300455
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Sena
2 szt., metalowe/kamienne
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Happy Holidays
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Mouse Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Södahl
Ręcznik Vista
Frotte, z bawełny organicznej, w kolorze kości słoniowej, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Mini
Mata stołowa dla dzieci Follow The Rainbow
Silikonowa, 38x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Składana miska podróżna Nooks
Dla czworonoga, silikonowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Fox and Woodland Friends
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, zielona/beżowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lively
Żółta, papierowa, do kontaktu, ø60x16,5 cm
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemniki Tower
3 szt., 650 ml, na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, białe
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
106,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tadea
Na zamek , w zabawny wzór, bawełniana, 45x45 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dziecięca poszewka na poduszkę Tandani
Na zamek , bawełniana, 50x30 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazony zestaw Sofra
3 szt., z terakoty, czarne, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 25 x 20 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 27 x 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Zairin
Do serwowania, drewniana, 35 x 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kave Home
Dywanik łazienkowy Azuray
Drewniany, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Miska Nover
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Akcesoria stołowe Nukha
Drewniane, 9x18 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dripper Zunel
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave Refill
O zapachu cytrusów, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dyfuzor Citrus Wave
O zapachu cytrusów, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Marena
Lniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Emilse
Marmurowa, 28,5 x 23 cm
Dostawa od 14.12.2026
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Obena
Marmurowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, 200 ml, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Mascarell
Na zamek , strukturalna, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dalel
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Catarina
Z mieszanki wełny, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kave Home
Półka Upp
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 40 cm, wysokość 20 cm, głębokość 16 cm
(53)
Dostawa od 14.12.2026
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Śliniaki zestaw Prune
2 szt., muślinowe, różowe
Dostawa od 14.12.2026
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świeca The Essence
Zapachowa, o zapachu cytrusów/o zapachu kwiatów, czas palenia 30 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Stojaki na ręczniki Tower
2 szt., metalowe, białe, 14,5x30 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Basic
2 szt., głębokie, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tomasucci
Doniczka Poppy
Samonawadniająca, plastikowa, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(12)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(13)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Curver
Kosz na pranie Infinity
Plastikowy, biały, 60 l
(237)
W magazynie
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Candellux Lighting
Lampa wisząca Tubo
Czarna, z litego drewna, ø7x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(27)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Naczynie do zapiekania Delícia
18x28 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Love
Z mieszanki lnu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Colin
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 12,5x20,5 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazony zestaw Nona
3 szt., porcelanowe, białe, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Clarence Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, zielona/różowa, 135x200 cm
(14)
W magazynie
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szare/beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
178
179
180
...
422
Załaduj więcej