Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty w magazynie
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie łazienki
Dywany i wycieraczki
Tekstylia
Oświetlenie
Sprzątanie i organizacja
Dekoracje
Ogród
Dla dzieci
Dla zwierząt
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
W magazynie
31 708 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Agira
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, czarny, 11x12 cm, wysokość 54 cm
(53)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Riana
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, fioletowa, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Plus
Syntetyczny, z krótkim włosiem, fioletowy, 80x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Football
Jednoosobowa, ciepła/dwustronna, zapinana na guziki, jasnoszara, polarowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
My House
Pościel Margot
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, jasnoszara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 240x220 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 180x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Deski zestaw Amare
2 szt., do serwowania, ceramiczne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica ChopCup
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vitaus
Chodnik Osmanli
Odpowiedni do prania, bawełniany, bez włosia, kremowy, 77x200 cm
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa zewnętrzna Ganar LED
W kolorze srebra z połyskiem, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø8x37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitmotiv
Lampa zewnętrzna Ganar LED
Zielona, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø8x37,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Brabantia
Lunchboxy zestaw Make & Take
3 szt., 500 ml/600 ml/1,1 l, plastikowe, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Młynek do kawy GrandChef
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Sono
Ceramiczny, niebieski, 250 ml, 8x9 cm, wysokość 14 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Holm
Patelnia Brasserie
Z powłoką nieprzywierającą, ø 20 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, 35x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusowa, pomarańczowa, 120x160 cm
(4)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Naczynie do gotowania ryżu M-Cuisine
18x22 cm
(25)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Poszewka na poduszkę Boucle
Z materiału bouclé, na zamek , 40x40 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bari
Bez wiercenia/narożny, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface Sink Tidy
Metalowy, czarny/szary, 13x18 cm, wysokość 12,5 cm
(52)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Branches
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, szarobrązowa, 220x240 cm
(15)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Astera
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik Haiphong
Z pokrywką, szary, pojemność 960 ml, 15x8x8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 36x42x33 cm
(6)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Moon
Metalowa, ø 30,5 cm
(2)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Hanse Home
Wycieraczka Brushes Black
Z włókna kokosowego, czarna, 45x75 cm
(29)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Artsy Doormats
Wycieraczka Red & White Stripe Bow
Z plastiku z recyklingu, ze świątecznym motywem, zielona, 40x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Stars
2 szt., w gwiazdy, biała/różowa, 168x183 cm
W magazynie
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Stars
2 szt., w gwiazdy, niebieska, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Tie Dye Football
2 szt., fioletowa/turkusowa, 168x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
146 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampion LED Albert
Biały, szklany, LED, na baterie, sterowany pilotem, IP44, ø12,5x23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(352)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Flanela
Z mikfroflaneli, zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Life
Syntetyczny, shaggy, zielony, 80x150 cm
(13)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
1
...
326
327
328
...
661
Załaduj więcej