Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 079 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Esschert Design
Osłonka na doniczkę PIY
Kamienna, z otworem drenażowym , ø 13 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurka ogrodowa Goose
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Drewniana, 30x30 cm, wysokość 150 cm
Dostawa od 29.10.2026
284 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
4 szt., metalowa, 13x6 mm, wysokość 38 cm
(19)
W magazynie
83,99 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurka ogrodowa Hedgehog
Z żywicy polimerowej
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lunchbox
1,3 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Menażka
900 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna Explorer Bag: Flowers
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Czapka
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Sztuczna roślina Thyme
Ø 11 cm, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Ornament
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 40x120 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kule na płot zestaw
2 szt., szklane, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Canal Houses
Z włókna kokosowego, czarna, 32x76 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
2 l, na cebulę i czosnek, metalowy, szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Karmnik dla ptaków Acorn
Ø 10 cm, wysokość 27,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Spryskiwacz Herbal
Szklany, 500 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Bees
Metalowy
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Dekoracyjna kula ogrodowa
Metalowa, ø 24 cm, wysokość 24 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Uchwyt na wieniec Bird
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Uchwyt na wieniec Deer
(4)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Podstawka pod doniczkę Coaster
Gumowa, ø 25 cm, wysokość 1 cm
(1)
W magazynie
36,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Esschert Design
Stoper do drzwi
Drewniany, w naturalnym kolorze, 3x12 cm, wysokość 4 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Lamp
Metalowe, 22,5x9 cm, wysokość 28,5 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wycieraczka Weawing
Z włókna kokosowego, czarna/w naturalnym kolorze, 40x120 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
121 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wiadro z rolką
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Figurki ogrodowe zestaw Butterfly & Bee
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wbijana dekoracja ogrodowa No Pooing
Metalowa, 15x8 mm, wysokość 30 cm
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Wbijane dekoracje ogrodowe zestaw Bell
3 szt., z żywicy polimerowej, 6x7 cm, wysokość 38 cm
(10)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Koszyk na drewno
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Konewka Tucan
Plastikowa, 1,2 l
(7)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Słój na las w szkle Ball
Szklany, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Lampa olejna
Z lastryko, ø 14 cm, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 29 cm, wysokość 62 cm
(20)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gra zewnętrzna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Figurki ogrodowe zestaw Forest
2 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Pojemnik na odpadki organiczne Secret Du Potager
Metalowy, szary, 23x27 cm, wysokość 21 cm, 6,3 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Stoper do drzwi Squirrel
Metalowy, ciemnobrązowy, 18x6 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 19 cm, wysokość 71 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 6,4 l
(11)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Sztuczny kwiat Lavender
Ø 16 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
185
186
187
...
322
Załaduj więcej