Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 300 zł
26 137 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Lampa wisząca Ullaro
Biała, papierowa, ø11,5x23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212,97 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Dekoracje ścienne zestaw Siluna
3 szt., wysokość 72 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267,88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dreamcatcher
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Flowers
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(3)
W magazynie
114 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Cracks
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
3 szt., odpowiednie do prania, różowe, 50x90 cm
(6)
W magazynie
157 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Jute Look
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/kremowe, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Dywanik łazienkowy
Odpowiedni do prania, aksamitny, kremowy, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
108,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Dywanik łazienkowy Jute Look
Odpowiedni do prania, brązowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Arya
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(32)
Dostawa od 04.11.2026
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Galvin
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Baby Cats
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Strington
W dekorze kamienia, czarny, 40x40 cm, wysokość 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
Do koszyka
Do koszyka
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, biały, 40x40 cm, wysokość 45 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Actona
Stolik Barossa
Z blatem w dekorze marmuru, beżowy, 60x60 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Rojaplast
Krzesło ogrodowe Mare
Plastikowe, czarne, nośność 150 kg, szerokość 46 cm, wysokość 81 cm, głębokość 47 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
285,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rolser
Torba na zakupy Jean LN 2
Na kółkach, 43 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Think Rugs
Dywan Apollo
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
271,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Think Rugs
Dywan Apollo
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnoszary/kremowy, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
275 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Universe of Sleeping
Poduszka Neptune Low
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(5)
W magazynie
225 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
Universe of Sleeping
Poduszka Neptune High
Wypełniona pierzem, do spania, 40x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
232 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
Premium
Universe of Sleeping
Poduszka Neptune Medium
Wypełniona pierzem, do spania, 50x70 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(9)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
193 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
144 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Pojemniki zestaw Wilma Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, zielononiebieskie, ø 26x17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A5
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bigso
Pojemniki zestaw Rut Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, zielononiebieskie, ø 37,5x25,5 cm
(5)
W magazynie
207 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Bigso
Pojemniki zestaw Inge Canvas Paper Laminate
3 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoszare, 31x47x15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 10 szt.
Restilo
Sztuczne kwiaty zestaw Dahlia
10 szt., wysokość 62 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
23,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Ramka Rafi
21x26 cm, stojąca, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
Dostawa od 16.10.2026
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Magnetics
Biała, plastikowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP44, 8x8x4,5 cm
Dostawa od 02.11.2026
254 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Bruno
Biała/brązowa, plastikowa, LED, przenośna, na USB, z wyborem koloru/sterowana pilotem/ze ściemniaczem, IP44, ø12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
Do koszyka
Do koszyka
Fischer & Honsel
Lampa zewnętrzna Viletto
Biała, metalowa, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, IP54, ø11x36,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vileda
Miotła Pet
Czerwona
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Szczotka Pet
(9)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Ręcznik dla zwierząt Pet
Szary
(28)
W magazynie
37,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 8 szt.
Robin Reed
Crackery świąteczne zestaw Cream & Red Stars
8 szt., długość 30 cm
(10)
W magazynie
85 zł
10,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Cielo
Na świeczkę typu tealight/adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wieniec Cedar
Bożonarodzeniowy, ø 50 cm
(5)
W magazynie
228 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Lecce
2 szt., papierowe, ø 20 cm
(4)
W magazynie
67 zł
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
167
168
169
...
326
Załaduj więcej