Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 491 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Lourmarin
Ze szklanym blatem, w naturalnym kolorze, 40x40 cm, wysokość 45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Calais
Kremowy, ø 36 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 19.10.2026
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Morley
Beżowa, tekstylna, ø12,5x24 cm
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, czerwony, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 21 cm, kamionkowe, szarobeżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
38,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Paola
Ścienne, 80x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę
Ręcznie wykonana, na zioła, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 22,5 cm, wysokość 17,5 cm
(9)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Pojemniki Maya
2 szt., 1,7 l/1,8 l, na mąkę/na kawę/na herbatę/na produkty sypkie/na makaron/na cukier/na ciastka/na kakao, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stojąca Paris
W kolorze srebra, metalowa, z elastyczną konstrukcją, ø25x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, ciemnozielony, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Lohals
Metalowy/szklany, 18x18 cm, wysokość 20,5 cm
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Lalibela
Ścienny, ø 30 cm
(3)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Etażerka Rifbjerg
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 25 cm
Dostawa od 19.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Półka Lanciano
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, beżowa, szerokość 48 cm, wysokość 64 cm, głębokość 18 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 14,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Półka Volterra
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnoszara, szerokość 60 cm, wysokość 30 cm, głębokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.10.2026
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Regał Rieti
Metalowy, powłoka: malowanie proszkowe, beżowy, szerokość 118 cm, wysokość 97 cm, głębokość 31 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Keli
Na zioła/wisząca, rattanowa, bez otworu drenażowego, wysokość 27 cm
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Grass
Ø 36 cm, wysokość 89 cm
Dostawa od 19.10.2026
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.10.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, ciemnoszary, ø 14 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Puf Napier
Brązowy, szerokość 48 cm, głębokość 48 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 11 cm, wysokość 39 cm
Dostawa od 19.10.2026
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Ravello
Ze szklanym blatem, beżowy, ø 40 cm, wysokość 52 cm
W magazynie
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa stołowa Paris
W kolorze srebra, stalowa, z elastyczną konstrukcją, ø20x47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
315 zł
z kodem
394 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Dover
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, brązowy
Dostawa od 19.10.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Stolik Noli
Z ceramicznym blatem, w ciemnym naturalnym kolorze, ø 40 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
699 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 12,5 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 19.10.2026
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ramki zestaw Aspen
30x40 cm, 3 szt., ścienne, czarne, rozmiar zdjęcia: 21x30/rozmiar zdjęcia: 30x40
Dostawa od 19.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Kinkiet Paris
W kolorze srebra, stalowy, 15x22x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Barek Pasaku
Na kółkach, z litego drewna, 50x86 cm
Dostawa od 19.10.2026
595 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampa wisząca Paris
W kolorze srebra, stalowa, ø8x28 cm
Dostawa od 19.10.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Remundi
Pokrywa do grilla L
Stalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
814 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę XL
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Remundi
Szpikulce do szaszłyków zestaw Rotisserie
Ze stali nierdzewnej, 3 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
52,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
LotusGrill
Ruszt do grillowania Classic
Ze stali chromowanej
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania AirBoard M Solid Plus NF
Z uchwytem na żelazko/z wtyczką/z regulowaną wysokością, biała/zielona, 120x38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Profi XL Micro Duo
W magazynie
Ostatnie sztuki
190,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Sono
Ceramiczny, niebieski, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Koszyk Kago M
Druciany, metalowy, niebieski, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Zapach do wnętrz Tuoksu Cashmere
O zapachu piżma/o zapachu jaśminu/o zapachu gardenii/o zapachu kaszmiru, 100 ml
(1)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Kasane
25x39 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
67
68
69
...
428
Załaduj więcej