Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Produkty
Produkty
Strona główna
Produkty
Produkty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Design
Materiał
Nazwa materiału obicia
Cena
+ Więcej (7)
Cena: 13 - 1000 zł
36 669 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Think Rugs
Dywan odpowiedni na zewnątrz Coast
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, jasnoszary, 120x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
480,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Hoker Whitby
Plastikowy, biały, wysokość siedziska 67,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
644 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Unique Furniture
Krzesło Creston
Tapicerowane, z szenilu, różowe
(2)
W magazynie
864 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(7)
Dostawa od 19.10.2026
399 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Unique Furniture
Krzesło Milton
Tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnobrązowe
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Krzesło Ontario
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, żółte
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
674 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Witryna Carmel
Wisząca, metalowa, powłoka: lakierowanie, czarna, szerokość 45 cm, wysokość 60 cm, głębokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
899 zł
Do koszyka
Do koszyka
Unique Furniture
Krzesło Gain
Tapicerowane, aksamitne, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
829 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Stolik Nola
W dekorze dębu, brązowy, ø 50 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
784 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unique Furniture
Szafka pod TV Pensacola
W dekorze dębu, z płyty MDF, czarna, szerokość 120 cm, wysokość 43 cm, głębokość 40 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
914 zł
Do koszyka
Do koszyka
Keter
Krzesło ogrodowe Aruba
Plastikowe, ciemnoszare, nośność 110 kg, szerokość 72 cm, wysokość 110 cm, głębokość 61 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Dodatkowa półka Massivo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 48,5x31 cm, wysokość 48,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa
Do wanny, 37x90 cm
(35)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Maximex
Nawilżacz powietrza Cat Family
Ceramiczny, biały
(62)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Miotełka do kurzu
3 szt.
(32)
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Drabina Secura
Metalowa, czarna/w kolorze srebra, antypoślizgowa, 98 cm, nośność 150 kg
(54)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona
Termiczna, szara, 130x200 cm
(19)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
132 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Rosemary
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(48)
W magazynie
133 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
242 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poszewka na poduszkę ortopedyczną
40x52 cm
(4)
W magazynie
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka pod plecy
Szara, 76x40 cm
(21)
W magazynie
224 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Mata antypoślizgowa Comfort
Do wanny, 36x125 cm
(63)
W magazynie
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Schodek Secura
Plastikowy, biały/czarny, wysokość 22 cm, nośność 350 kg
(24)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Wieszak na klucze Cats
Metalowy
(88)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Poppy
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Maximex
Antypoślizgowa taśma pod dywan Wedges
4 szt., 11x15 cm
(89)
W magazynie
40 zł
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona Cat and Butterfly
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, czarna/szara, 90x200 cm
(67)
W magazynie
184 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(84)
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Ociekacz
Plastikowy, czarny, 43x31 cm
(147)
W magazynie
165 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
23,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Schodek Secura
Plastikowy, szary, wysokość 10 cm, nośność 250 kg
(119)
W magazynie
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Maximex
Łyżki do butów zestaw
2 szt., szare
(2)
W magazynie
33 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Zasłona Butterflies
Na drzwi, bambusowa, z motywem zwierzęcym, 90x200 cm
(69)
W magazynie
197 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 54x25 cm, wysokość 15 cm
(50)
W magazynie
138 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa
(33)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Wałek do masażu
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Zasłona Bamboo
Na drzwi, bambusowa, zielona, 90x200 cm
(87)
W magazynie
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(31)
W magazynie
147 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Podkładka do prasowania Flowerage
Tekstylna, 65x100 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Poduszka do siedzenia
Zielona, 28,5x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Kule do prania do usuwania zanieczyszczeń
2 szt., zielone, 6x6 cm, wysokość 6 cm
(84)
W magazynie
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Mata antypoślizgowa
Pod prysznic, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Maximex
Miotełka do kurzu ze strusich piór
Czarna
(30)
W magazynie
111 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw
2 szt., na grzejnik, ceramiczne, białe
(21)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Maximex
Wiatrowskaz Cat
Metalowy, 40x50 cm, wysokość 170 cm
(15)
W magazynie
139 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
320
321
322
...
425
Załaduj więcej