Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Akcesoria ozdobne
Pozostałe dekoracje
Pozostałe dekoracje
...
Akcesoria ozdobne
Pozostałe dekoracje
Pozostałe dekoracje · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Nowości
Premium
Kolor
Motyw
Design
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
27 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Rex London
Mała dekoracja Service Bell
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(104)
W magazynie
34 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Mała dekoracja Keys
Metalowa, 4x9 cm, wysokość 22,5 cm
(140)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Dakls
Mała dekoracja
Drewniana, 4x10 cm, wysokość 18 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Mała dekoracja
Metalowa, 17x2 cm, wysokość 5,5 cm
(181)
W magazynie
33 zł
z kodem
38,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Popielniczka Pebble
Ø 14 cm, wysokość 4,5 cm
(39)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 20x20 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, ø 24 cm, wysokość 4 cm
(35)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Vadim
6x45 cm, wysokość 18,5 cm
(7)
W magazynie
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 22x30 cm, wysokość 4 cm
(27)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Spinning
Metalowa, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 15 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Antic Line
Mała dekoracja Popcorn Cart
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Mała dekoracja Heart
Drewniana, 3x14,5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Mała dekoracja Rouyi
Kamionkowa, 12x28 cm, wysokość 34,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Dasher
Z żywicy polimerowej, 5x87 cm, wysokość 16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Zoro
Marmurowa, ø 15 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 29.10.2026
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Mała dekoracja Jolly
Metalowa/plastikowa, 9x24 cm, wysokość 24 cm
Dostawa od 22.10.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Mała dekoracja Heart
Drewniana, 3x12 cm, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
12 szt., plastikowe, 20x13 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
5,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Mała dekoracja Nilos
Metalowa, 10x24 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 29.10.2026
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
Dostawa od 29.10.2026
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
Powiązane kategorie
Figurki
Magnesy
Wieńce