Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Pozostałe akcesoria do serwowania
Pozostałe akcesoria do serwowania
...
Naczynia i serwowanie
Pozostałe akcesoria do serwowania
Pozostałe akcesoria do serwowania · Oferty i zniżki
Cukierniczki
Mleczniki
Maselniczki
Stojaki na jajka
Tace
Patery i etażerki
Pozostałe dodatki do serwowania
Podkładki pod garnek
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Design
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
261 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Etażerka Marrakesh
Metalowa, w kolorze złota, 17x27,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
184,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Taca
44x25 cm, do serwowania, bambusowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Belor
13x32 cm, ceramiczna
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
16x22 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
S|P Collection
Patera na ciasto Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, ø 32,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek na jajko Paula
Ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
20x30 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Kora
13x32 cm, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x22,5 cm, korkowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
BonBistro
Stojak na tacos Serve
10x19 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Odette
20,5x31,5 cm, new bone china
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca Vine
14x47 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Meggie
24x35 cm, do serwowania
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Taca Rural
13x30 cm, drewniana
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Taca Vila
22x32 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Squito
13x24 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Patera na ciasto Eau
Porcelanowa, kremowa, ø 32 cm
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Shai
Ø 33 cm , do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
243,33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Tori
13x33 cm, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191,13 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., z terakoty, w kolorze terakoty
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Kieliszki na jajka zestaw Yuka
2 szt., ceramiczne, jasnożółte
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Tace zestaw Knossos
2 szt., 15x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x24 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Eau
Ø 32 cm , porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Zestaw pierścieni na serwetki Bowerbird
4 szt., ø 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
31,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Cukierniczka Squito
Porcelanowa, biała, pojemność 350 ml
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kieliszek na jajko Artisan
Kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Hexagon
Silikonowa, 16x14 cm
(68)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
S|P Collection
Zestaw cukiernicy i mlecznika Luma
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Zestaw cukiernicy i mlecznika Ora Gloss
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Taca Hammershøi
22,5x40 cm, porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
S|P Collection
Cukierniczka Cyril
Porcelanowa, bordowa/w kolorze kości słoniowej, pojemność 205 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Patera na ciasto
Szklana, ø 32 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Cukierniczka Meridian
Kamionkowa, zielona/szara, pojemność 120 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Etażerka
Łupkowa, czarna/w naturalnym kolorze, 24x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Mlecznik Abeille
200 ml, kamionkowy, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Zestaw pierścieni na serwetki Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, 2x6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,19 zł bez kodu
34,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
15x38 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Tace zestaw Nirela
2 szt., 15x29 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Zestaw pierścieni na serwetki Charm
4 szt., metalowy, ø 4,5 cm
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
29,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x16 cm
(29)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
BonBistro
Mlecznik Squito
230 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Wózki kuchenne
Korkociągi
Pojemniki do chłodzenia
Tace
Patery i etażerki