20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Powody, dla których warto zainwestować w rozkładany stół

Myślisz o zakupie rozkładanego stołu do jadalni, ale nie jesteś do końca przekonany? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę powodów, dla których warto zainwestować w ten wielofunkcyjny mebel.

1.

Wiele funkcji
w jednym

Ważnym argumentem przemawiającym za zakupem rozkładanego stołu jest przede wszystkim jego wielofunkcyjność. Złożony będzie dobrze służyć do spożywania posiłków przy mniejszej ilości osób, a rozkładając dodatkowy blat zdobędziesz wystarczająco miejsca na niespodziewane wizyty, gdy planszowe, pracę z domu lub do przygotowywania posiłków.

2.

Przystosowanie do przestrzeni

Z okrągłego do owalnego, z kwadratowego do prostokątnego. Możliwość rozłożenia z jednej lub z obu stron. Kształt stołu możesz wybierać według własnych upodobań i w ten sposób określić, czy mebel będzie dominantą czy subtelnym dodatkiem do wnętrza. W stanie rozłożonym może również służyć jako element oddzielający salon od kuchni.

3.

Idealny do małych przestrzeni

Pierwsze wynajmowane mieszkania bywają niewielkie. Z drugiej strony wizyty są w tym okresie życia częstsze i liczniejsze. Dlatego warto być przygotowanym na takie sytuacje. Dzięki rozkładanemu stołowi stworzysz dodatkowe miejsce dla gości w kilka chwil. Jeśli wybierzesz model w kolorze bieli, przestrzeń zostanie optycznie rozjaśniona i powiększona. Co więcej – taki stół sprawdzi się nawet w następnym, bardziej przestronnym mieszkaniu. Nie będzie więc potrzeby kupowania nowego.

4.

Dobry stosunek jakości do ceny

Kolejnym plusem może być cena. Przy jednym stole zmieszczą się cztery osoby, ale po rozłożeniu często nawet dwanaście. Jeden uniwersalny stół będzie zwykle korzystniejszym wyborem, niż gdybyś musiał kupić inny model za kilka lat.

Znajdź stół idealny do Twojego wnętrza