Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel
...
Tekstylia do sypialni
Pościel
Pościel · Oferty i zniżki
Wybierz według typu
Poszewki na poduszki do spania
Filtry
1
Premium
Nowości
W magazynie
Wymiary pościeli
Skład i rodzaj materiału
Kolor
Rozmiar poduszki
+ Więcej (12)
Oferty i zniżki
1 210 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
JUNA
Pościel Pleasantly
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White
Lniana, kopertowa, 80x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, fioletowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Pościel Shima
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, w paski, biała/niebieska, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Poszwa na kołdrę Oba
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z satyny bawełnianej, żółta, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/brązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Woodland Gonks
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, pomarańczowa/brązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnobrązowa, 200x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Art Deco Pearl
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z ornamentami, niebieska, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Lottie Floral Embroidery
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, kwiecista, biała, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropical Floral Birds
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, ciemnozielona, 230x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Atlantis
Dwuosobowa, zapinana na guziki, kwiecista, biała, 240x220 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Pościel Natural
Dwuosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, w naturalnym kolorze, 200x220 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 200x220 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Salcombe Boats
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 135x200 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Egyptian Cotton
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z bawełny egipskiej, biała, 200x200 cm
(2)
W magazynie
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Amalia
Dwuosobowa, otwarta, kwiecista, pomarańczowa, 200x220 cm
(2)
W magazynie
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Candy Cane
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, z nadrukiem, czerwona/biała, 230x220 cm
(2)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, strukturalna, beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Novara
Dwuosobowa, zapinana na suwak, kwiecista, beżowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Lemon Curry
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, jasnoszara, 220x240 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, jasnozielona, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, różowa, 140x200 cm
(4)
W magazynie
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Dwuosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, zielona, 200x200 cm
(4)
W magazynie
87 zł
z kodem
101,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Sherpa Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, w kratkę, brązowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Santana
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, geometryczna, beżowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, morska, 140x200 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Lottie Floral Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, kwiecista, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, czarna, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Chocolate
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, pomarańczowa/brązowa, 240x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, czarna/beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Polka Dot
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki, czarno-biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
13
14
15
...
26
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony i firany
Prześcieradła
Narzuty na łóżko
Kołdry i wkłady do poduszek
Ochraniacze na materac
Poduszki
Wkłady do poduszek
Ulubione filtry
Pościel francuska
Pościel 140x200
Pościel 200x200
Pościel 200x220
Biała pościel
Pościel 3D
Pościel ze świątecznym motywem
Bawełniana pościel
Satynowa pościel
Flanelowa pościel
Lniana pościel
Pościel z mikropluszu
Pościel z kory