Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 250 - 500 zł
1 753 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Fedkolor
Obraz Florence
90x60 cm, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Wazony zestaw Hammershøi
3 szt., ręcznie malowane, porcelanowe, białe/różowe, ø 5 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Casa Selección
Lustro
Stojące, 31x151 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Holmegaard
Wazon Forma
Szklany, 10,5x10,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
350 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Markslöjd
Świecznik elektryczny Soro
Czarny, metalowy, LED, do kontaktu, 35x6x47,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
265 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
339 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Bloomingville Mini
Zabawka pluszowa Charlie
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać ręcznie, długość 200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
494 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/zielony, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, niebieski/szary, 160x230 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
464 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Hübsch
Wazon Emerald
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 23 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Album na zdjęcia A Dog's Life
30 str.
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazon Irie
Żelazny, kremowy, 18x26 cm, wysokość 29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Still Waiting – Sofia Lind
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Sunset – Atelier Cph
70x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
257 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 940 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
285 zł
142,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Wazony zestaw Nezha
3 szt., ręcznie malowane, z terakoty, czarne/beżowe, 4,5x17 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami Essentials
Ogrodowy worek do siedzenia
Biały/zielony, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
484 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Hübsch
Poduszka dekoracyjna Blend
Bawełniana, ciemnoniebieska, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
292 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
434 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kähler Design
Wazon Kontur
Ceramiczny, niebieski/szary, ø 15,5 cm, wysokość 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Osłonka na doniczkę Tonar
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 25,5 cm, wysokość 55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Pościel dziecięca Dreamland
Do łóżeczka, zapinana na suwak, w kolorze kości słoniowej, z bawełny organicznej, 100x140 cm
(1)
W magazynie
274 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Lustro Modo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
326 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Emile Henry
Forma do tarty
33,5 x 24 cm, ceramika
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Garden Pleasure
Doniczka Mentha
20x60 cm, wysokość 20,5 cm
(13)
W magazynie
266 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 3 szt.
Hübsch
Wazony zestaw Popsicle
3 szt., ręcznie wykonane, szklane, ø 10 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
114,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Tulips in a Blue Vase – Anine Cecilie Iversen
70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Koc Boudoir
Z mikropluszu, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
287 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Printworks
Album na zdjęcia Moments that Matters the Most
30 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, w kolorze terakoty, 260x240 cm
(104)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
Hübsch
Koc Loom
Z mieszanki wełny, żółty/zielony, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Tylko na Bonami
Linen Tales
Pościel Linen Tales for Bonami
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mieszanki lnu, biała, 140x200 cm
(3)
W magazynie
409 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
The Poster Club
Plakat One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
The Poster Club
Plakat Peas in Bloom – Anna Ravn Bjørn
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
391 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
320 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Printworks
Album na zdjęcia Moments that Matters the Most
30 str.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Small Mirros
Metalowa, wysokość 90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
341 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, szklany
W magazynie
352 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Kieliszki zestaw Notes
2 szt., 810 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Bambi
Syntetyczny, z krótkim włosiem, okrągły, różowy/szary, ø 160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
Bloomingville
Podpórka do książek Meliad
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
263 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Birds
Metalowa, wysokość 50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Hübsch
Koc Loom
Z mieszanki wełny, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
20
21
22
...
37
Załaduj więcej